55555555555555555555
הפקת חתונה

חתונת קיץ

לבחור קונספט אישי או להתחשב באורחים?

הטבע הוא של כולנו, מה שהופך אותו לאטרקטיבי במיוחד בעולם האירועים, אך בכדי להפיק חתונה בטבע חשוב להיות יצירתיים, צריך לדעת כיצד לערוך חתונה בטבע, בלי לקלקל אותו. כל עוד נשמור על הטבע בטבעיותו המושלמת, נוכל ליצור חתונה קלילה עם אווירה נינוחה ולא מתאמצת. אין ספק כי כעת זו התקופה הנכונה ביותר להפקת חתונת קיץ בצהריים במטע זיתים, מזג האוויר מושלם, הצמחים מתחדשים והתאורה הטבעית תלווה אתכם עד השעות המאוחרות של הערב. רבים מתלבטים אם לערוך את החתונה בכותלי האולם או במרחב הפתוח, אנחנו מציעים לבחון את הבחירה הן על פי מזג האוויר והן על פי הקונספט אותו אתם רוצים ליצור. חתונה במטע זיתים נוצרת סביב קונספט כפרי, כמו שאתם רואים בסרטים זוג אוהבים מותח מפה משובצת על הדשא ונהנה ממטעמים שהוא מוציא מסל מקש.

אוכל לאירוע יוקרה

יצירת קונספט עבור חתונת קיץ

בין היתר, הבחירה עבור חתונת קיץ שלכם צריכה להיעשות תוך הכרות אישית עם קהל האורחים שלכם, לכן מאוד חשוב שתספרו לנו, מתכנני החתונה, כל מה שאתם חושבים שיוכל להשפיע על הקונספט ובכלל על המוטיבים הבולטים בחתונה. למשל, במידה וחלק נכבד מהמוזמנים שלכם הם תורמים רציניים מחו"ל, שלבטח עבורם חתונה משמעותה חליפה ועניבה, כדאי שתחשבו על קונספט קצת יותר מתאים שלא מערב ישיבה מזרחית בתוך מאהל בדואי. אין ספק כי חשוב שתלכו אחרי החלומות שלכם, אך בכל זאת האורחים הם אלו שעושים את האירוע, אז חשוב שהם ייהנו ממנו ולא ירגישו בו כמו חייזרים.

989898

שילוב בין שני העולמות

עבורנו, הבחירה האולטימטיבית היא כמובן תחת שמיים ומעל אדמה פורייה, כשהכול סביב פריחה צבעונית ומפות בצבע פסטל, שהכול יחד יוצר נוף פסטורלי ייחודי וקסום. אך אם אתם נאלצים להיקרע בין שני העולמות והבחירה היחידה שיכלתם לעשות היא חתונת קיץ, חשוב שתשקלו ליצור מספר אזורים, כאשר קבלת הפנים והחופה יתקיימו בחוץ ושאר האירוע יתקיים בתוך דלתיים סגורות כשהמזגן עובד שעות נוספות. אין ספק כי השילוב זו אופציה טובה שתספק גם אתכם וגם את האורחים שלכם, כולל את אלו שיגיעו עם חליפה של שלושה חלקים!

16

עדיין מתלבטים אם לערוך את החתונה בפנים או בחוץ? תנו לנו צלצול ונוכל להחליט יחד!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)