55555555555555555555
הפקת חתונה

חתונת שקיעה

חשבתם להתחתן בשקיעה? אם כן המאמר הבא בשבילכם...

טקס החתונה הוא האירוע הרומנטי והמשמעותי ביותר בחייה של אישה, אולי למעט יום הלידה. כיום יותר ויותר כלות בוחרות מקומות רומנטיים ומיוחדים על מנת לקיים החתונות שלהם. חתונת שקיעה היא אחד האפשרויות הרומנטיות ביותר עבור זוגות שרוצים להתחתן באווירה מיוחדת באמת.

Emma & Ofer by Liron Erel 0072

חתונה בזמן השקיעה עשויה להיות בעייתית מכמה סיבות:

  • שעת האירוע – השקיעה צריכה להתרחש בזמן החשוב ביותר באירוע – החופה. לכן יש לתכנן ולתזמן את כל האירוע על בסיס הזמן הקצר שעומד לרשותנו – בו השקיעה היא היפה ביותר.
  • האורחים – שעה מביעה עימה גם בעיה נוספת, לא פחות פשוטה: האם כל האורחים יוכלו לצאת מוקדם מהעבודה ולהגיע בזמן? שכן חתונה כזו צריכה להתחיל במועד לא שגרתי, בדרך כלל שעות הצהריים. זה גם תלוי האם מדובר בחורף או קיץ אך צריך לקחת בחשבון שקבלת הפנים תתחיל באזור השעה 14:00-15:00. מצד שני, זוגות המתעניינים בחתונות מסוג זה בדרך כלל הם לא מהאנשים שעורכים אירועים המוניים וטבע הדברים חתונת שקיעה מתאימה לקהל מצומצם יותר ובעלת אופי אינטימי יותר
  • הלוקיישן – לא בכל מקום שווה לקיים אירוע על רקע השקיעה. המיקום האטרקטיבי ביותר הוא כמובן – חוף הים. מה שדורש לא מעט היערכות ולוגיסטיקה מראש. למזלכם, בבקה כבר מתמחים בהפקת חתונות בחוף הים.

כל החסרונות הללו, הן כקליפת השום לעומת היתרונות והפוטנציאל של אירוע מדהים שכזה. למעשה, חתונת שקיעה היא קונספט שלם בפני עצמו ודורשת היערכות מיוחדת גם באספקטים האחרים כמו: מוסיקה והגברה, קייטרינג מתאים, מזג אוויר (מומלץ לא בשיא הקיץ אך גם לא בשיא החורף) ועוד.

הפקת חתונה בבית שכור

התמונות, אוי התמונות

אחד היתרונות הגדולים ביותר של אירוע שקיעה, ובפרט חתונת שקיעה – היא כמובן הפוטנציאל הצילומי של האירוע. אין צורך לפרט עד כמה תמונות שקיעה יכולות להיות מדהימות ביופיין, מה שישאיר לכם ולאורחים שלכם מזכרת מדהימה ותמונות בלתי נשכחות מהיום החשוב הזה. בנוסף, במידה ואתם עורכים את האירוע על החוף או בקרבתו, ניתן לשלב תמונות "פרומו" לאירוע במרחק קצר מהאיבנט עצמו – ובכך לחסוך בעיות לוגיסטיות שונות של פקקים וטרטורים מיותרים בין לוקיישנים שונים לצורך צילומים.

אז, במידה ובא לכם לקיים חתונת שקיעה מיוחדת ובלתי נשכחת, צרו עימנו קשר עוד היום!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)