55555555555555555555
הפקת חתונה, עיצוב חתונות, תקשורת טובה בתכנון חתונה

חתונה טיילור מייד – אירוע שתפור למידותייך

חתונה טיילור מייד (Taylor made) היא חתונה שתפורה בדיוק לפי בקשתכם. המשיכו לקרוא למידע נוסף

זה כל כך נחמד להכיר זוג חדש עם אג'נדה משלו, עם רעיון מקורי ומבריק שמלא בתשוקה ושקיקה להגשמה עצמית. במקרים כאלה אנו יודעים שעבודתנו היא שליחות בפני עצמה.

מה היא חתונת טיילור מייד?

כשמה כן היא, טיילור מייד, משמע נתפרה בידי החייט. בעברית זה נשמע מעט קשוח ואולי בהקשר עקיף מידי לכוונה ולכן החליטו להשאיר את הביטוי בסלנג האנגלי המקורי וכוונתו היא חתונה שמותאמת באופן אישי לדרישות הלקוח. במקרים כאלה מגיעים אלינו זוגות שדמיינו את חתונתם מבעוד מועד, הם מכוונים מטרה ובעלי טעם וסגנון ייחודי משלהם. אנחנו נכנסים לתמונה על מנת לקחת את הרעיון ולהפוך אותו למציאות.

צפו בגלריית החתונות שלנו >>

הצוות של "בבקה"

הצוות של "בבקה"

כאן באה לידי ביטוי המומחיות של "בבקה" שהיא לקחת פנטזיה שלעיתים נראית כבלתי מושגת או קשה להשגה ולעזור לזוג מאוהב להפוך אותה לגשמית ויפה מתמיד. ברוב המקרים אנחנו מגיעים עם רעיון מקורי שמותאם לזוג תוך כדי הכרה אישית ועמוקה ולוקחים אותו לאזור הנוחות של האוהבים, לדרך הנעימה בה הם ירגישו ביום חתונתם שהם נמצאים במקום הנכון ובזמן הנכון.

חתונה בהתאמה אישית

במקרה של חתונה טיילור מייד הזוג מגיע מוכן, מעבר לרעיון המקורי ששייך אך ורק לו לרוב יש גם אלמנטים קטנים שחשובים לזוג שיהיו ושיסמלו את אהבתם או את הזוגיות שלהם. אלו הם המקרים שגורמים לנו נחת, אלו הם המקרים שגורמים לנו לעשות את עבודתנו בעודף יצירתיות כי אנחנו יודעים שכאן לשמיים אין גבול.

חתונה טיילור מייד יכולה להיות כל חתונה שרק תרצו. החל מחתונה צנועה, קטנה, קלאסית, חתונה בטבע או לחילופין אורבאנית, חתונה כפרית, בסטייל שנות השמונים, שבעים, שישים, רפורמית וכיוצא בזה. כל עוד היא מוגדרת מבחינתנו היא כבר חיה ונושמת. לאורך שנים של הפקות שונות ומגוונות נתקלנו במאות מקרים שכל אחד היה מדהים בשוני שלו מזה שקדם לו, חתונה טיילור מייד היא מקרה קלאסי שהופך יום חתונה למקורי וייחודי, יום כזה ששייך אך ורק לזוג ואף אחד מהאורחים לא יוכל לפספס את זה. אז אם אתם טיילורים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו מבטיחים להפוך את היום הזה ליום המאושר ביותר בחייכם.

קיראו עוד על השירות שלנו וכן המלצות מהזוגות שלנו.

אם אתם בראש פתוח ורוצים לקבל רעיונות לאינספור סוגי חתונה שאנחנו מציעים, אתם מוזמנים להתחיל לפשפש אצלנו בבלוג!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)