55555555555555555555
ארגון חתונה קטנה

היתרונות של חתונה קטנה

בזמן האחרון אנחנו נתקלות ביותר ויותר זוגות שמעדיפים  להתחתן בחתונה קטנה, אנחנו באופן אישי מאוד אוהבות חתונות קטנות וריכזנו לכם כאן מספר סיבות מרכזיות

לחתונה ללא מתח …

ארגון חתונה קטנה ישמור אתכם רגועים ותגרום לכם להרגיש רגועים יותר ביום החתונה, מאחר ותהיו מוקפים בפרצופים מוכרים בלבד.

לאנשים שונים יש דעות שונות על טקס החתונה. בעוד שחלק חושבים שהיום הגדול צריך להיות גדול בכל ההיבטים, חלקם מאמינים בלשמור על האירוע פשוט ואינטימי. זהו רעיון מצוין לשתף את רגעי היום המיוחד שלכם עם האנשים הקרובים והיקרים לכם. עם זאת, תכנית זו לא יכולה לעבוד כאשר יש המון חברים וקרובי משפחה. אם זה לא המצב אצלכם, חתונה קטנה יכולה להיות פשוט מושלמת.

ארגון חתונה קטנה

הוצאות שנחסכות

כאשר אנו מזמינים כמות גדולה של אורחים עלינו למצוא מקום גדול ולרוב יקר יותר.

כאשר החתונה גדולה, המקום גדול, ויש צורך להשקיע יותר כספים בעיצוב החלל, כמו סידורים, תפאורות ואבזרים אחרים צריכים להתאים לרמה של המקום.

לאחר מכן מגיעה שאלת המה לובשים? אולם חתונה ענקי וקישוטים ורשימת אורחים ארוכה, ארוכה מאוד, ומן הסתם שתרצו להיראות הכי טוב מול קהל כל כך גדול. לכן, תרצו לרכוש בגדי חתונה רבים שיתאימו לכל התרחיש, ויהיה לכם פחות נעים ללבוש את שמלת הוינטאז' שקניתם בשוק הפשפשים.

כאשר מזמינים הרבה אורחים, ישנו ציבור גדול בחתונה שהדבר היחיד שמעניין אותו הוא התפריט. הם בדרך כלל מאמינים כי ההצלחה של טקס חתונה (בין אם חתונה קטנה או גדולה) נשפטת על ידי המזון והמשקאות המוגשים באירוע, ויכולים לשכוח מה לבשתם או כמה יקרה הייתה העוגה, מה שהם כן יזכרו הוא האוכל שמוגש להם, והם ידרגו את החתונה בהתאם.

לכן, חתונה גדולה, בקיצור, היא גדולה מכל זווית אפשרית, דבר אשר עשוי, בסופו של יום, להיות מלחיץ וכבד גם על הארנק.  חשוב לציין כי אף שהעלות הכוללת של האירוע תהייה זולה משמעותית, ההוצאה לכל אורח תהייה יותר גבוהה, וזאת משום שההוצאות הקבועות כמו דיג'י וצלם מתחלקות על פחות אורחים.

אביזרים עבור חתונה קטנה

תשומת לב אישית לכל האורחים

הדאגה והחיפוש אחר האורחים במהלך טקס חתונה הוא דבר גדול. הם אנשים, שנסעו ובאו להציע את ברכותיהם ואיחוליהם לחיי הנישואין שלכם. מגוון הזדמנויות יינתנו לכם לשתף כל אחד מהם בפעילויות שונות ולגרום להם להרגיש חשובים. השתתפותם הפעילה בטקס כולו תיצור סוג של חוויה ותהפוך את האירוע למהנה יותר.

ולכן, אם ישנם 10-15 שולחנות אורחים במקום 40, יהיה זה קל יותר לגשת לכל אורח באופן אישי ולבלות קצת זמן איכות איתו. כמו כן זה יחסוך הרבה מזמנכם, זמן שמאוחר יותר יכול להיות מושקע בריקודים ופעילויות מהנות אחרות.

צילום משפחתי של חתונה קטנה

חתונה מעבר לקו חדרה גדרה

מי לא היה רוצה לערוך חתונה במקום רחוק וביעד כמו הגולן או הגליל? ולא בקו גדרה חדרה, דעו שזה קל הרבה יותר עם חתונה קטנה.

ראשית, יש היקף רחב יותר למציאת מיקום מושלם, מכיוון שמקומות חתונה קטנים יותר נמצאים בשפע בהשוואה למקומות החתונה הגדולים והמסחריים יותר.

יתר על כן, קל יותר לארגן את הסדרי תחבורה עם מספר אנשים נמוך במיקום זר.

ניתן לערוך גם חתונה קטנה בטבע. למידע נוסף – ליחצו כאן >>

סידור אביזרים בחתונה קטנה

זה לא שחתונות קטנות אינן מהוות כל קשיים ואתגרים.

ייתכן ויהיה צורך להתמודד עם כמה תגובות שליליות לאחר שתודיע ​​על הרעיון, במיוחד מההורים, המאמינים כי מכיוון שאתה אולי הילד היחיד במשפחה, החתונה שלך צריכה להיות גדולה וכוללנית יותר ואיך הם לא יזמינו את החברים מהמשרד???

עם זאת, אם תוכלו להסביר את היתרונות של חתונה קטנה יותר, הם עשויים להשתכנע ולתמוך בך, וגם אם לא אתם ילדים גדולים  : )

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)