55555555555555555555
הפקת חתונה

חתונה בשלושה ממדים

בבקה יוצרים עבורכם סקיצה תלת ממדית

אנשים עם ציפיות סטנדרטיות הם בדרך כלל אנשים פשוטים, שחיים את החיים בלי לסבך את העניינים. אך העולם בנוי כך שכולנו שונים אחד מהשנייה ולא כל אחד מאתנו מסוגל להסתפק בסטנדרטי, הרגיל והמוכר. כמו בכל דבר בחיים, גם שעורכים חתונה, ניתן לראות את ההבדל בין אירוע לאירוע, שנובע מהאופי של בני הזוג ומהרצונות שלהם. אין ספק כי הזוגות שמגיעים ל"בבקה" הם זוגות לא סטנדרטיים, כאלו שמאסו בשבלונה הקבועה וחיפשו חתונה מקורית, יצירתית ומפתיעה! האומנם, כשעורכים חתונה באולם או גן אירועים ובוחרים את העיצוב הסטנדרטי הקבוע, ניתן לחוש את המרחק בין השולחנות, לראות בפועל חתונה אחרת אך להבין איך החתונה שלכם תיראה. בשונה מאולם או גן אירועים, חתונה בטבע, בבית או בפרדס לא אפשרה בעבר לראות באופן פיזי היכן ימוקם כל רהיט, מה המרחק בין הפריטים השונים, האם צפוף או מרווח וכן הלאה.

rothem-gabriel-design-web

לחוש את החתונה העתידית

אצלנו בבבקה המצוינות היא מעל הכול ובכדי להפיק עבורכם חתונה מושלמת, שתהיה שונה מכל חתונה אחרת, אנחנו מודדים את השטח באמצעות סרט מדידה נגלל מבד שנקרא רולטקה ואת הנתונים מכניסים לתוכנה תלת ממדית, כך שהזוג יכול לטייל בין השולחנות, להרגיש את המרחב, כאילו הוא נמצא בתוך השטח עצמו. באמצעות הפיתוח המדהים הזה, כבר אין צורך לחשוש מ"הפתעות" לא צפויות, אלא להתבונן במסך ולראות בעיניים שלכם כיצד החתונה תיראה.

TM_0061

מגשימים חלום

זוגות רבים מגיעים אלינו עם חלומות, אך לעיתים הם מספרים על החלום בסקפטיות לא אופטימית וחוששים שנאמר להם כי זה לא אפשרי. עבורנו, השמיים הם הגבול ואם חתן וכלה ירצו להתחתן על ראש ההר הכי גבוה או בין גלי הים, נגשים להם את החלום וניצור יש מאין, כי רק כך נוכל להרוויח את הסיפוק שלנו. אין ספק כי סקיצה תלת ממדית מקלה עלינו בתיאור החתונה העתידית ומאפשרת לזוגות להבין טוב יותר את הראש המשוגע והיצירתי של הצוות שלנו.

גם אתם רוצים להרגיש כאילו אתם כבר שם? צרו קשר ואנחנו נדאג להגשים לכם את החלומות!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)