55555555555555555555
הפקת חתונה, עיצוב חתונות

מקום מיוחד לחתונה – לוקיישנים מקוריים לחתונות

אם בעבר רוב הזוגות התפשרו על חתונה דומה לחתונות אחרות, באולם או גן אירועים שממוקם בסמיכות למקום מגוריהם או במיקום אטרקטיבי אחר שיאפשר לכל המוזמנים להגיע אליו בקלות, כיום מתחתנים רבים מחליטים ללכת על חתונה שונה, להגשים חלום ולהתחתן בכל מיני לוקיישנים לא שגרתיים.

במאמר זה נגולל בפני הקוראים אודות כל מיני מקומות לא שגרתיים לחתונה ונספק כל מיני רעיונות חדשים.חשוב שתדעו, שאחד משירותי הדגל שאנו ב-Bebke מציעים זה להתחתן בטבע.

מתחתנים בחוף הים

חתונה בחוף הים

אז מקום מיוחד לחתונה? אחד מהלוקיישנים הלא שגרתיים בהם תוכלו להתחתן הוא חוף הים. הוא זמין, הוא יפהפה, ניתן לנצל אותו גם לשחייה, גם לישיבה רגועה על החוף, הנוף עוצר נשימה וניתן לומר שהטבע כאן מצליח לספק לנו בחינם את כל מה שאנחנו צריכים. הנקודות החשובות אותן יש לקחת לשימת לבכם הן שחשוב להשיג אישור מהמשטרה שניתן לקיים אירוע זה או אחר ברצועת החוף ושיש לדאוג להביא אתכם כל הציוד והאוכל החיוני לכם. בנוסף, כיוון שמדובר כאן על מקום בטבע אין אפשרות לדעת במאת האחוזים מהי יהיה מזג האוויר ולכן כדאי מראש לבקש מחברת ההפקה לדאוג לאוהל אירועים לחתונה, לרשת מיוחדת ולאוורור מיוחד על מנת שגרגירי חול לא יגיעו אל האוהל ושלא יהיה מצב שהאורחים יצטרכו להתמודד עם זבובים ויתושים בעיקר כאשר מדובר על מקום בו יש אוכל.

צפו בגלריית החתונות שלנו לרעיונות מדליקים במיוחד של חתונות >>

מתחתנים בפאב השכונתי

אם אינכם מעוניינים בחתונה גדולה ואתם לא מתלהבים מהקונספט השגרתי של החתונה ורוב האורחים שלכם אמורים להיות חברים ובני משפחה יש לכם אפשרות להתחתן באותו פאב או בית קפה שכונתי אותו אתם פוקדים באופן קבוע. זה בהחלט הופך מקום מיוחד לחתונה. למה? כאן כבר הכל מוכר, האווירה ביתית, רוב החברים מכירים את המקום, חברת ההפקה תעצב את הפאב בצורה בה אתם מעוניינים, התפריט יהיה מוכר ויהיה שמח. מה שנקרא: להתחתן בבית.

חתונה על המטוס

אם בעבר הדבר נראה כבלתי אפשרי, היום לטוס הוא עוד פעולה אותה מבצעים רוב האנשים. כיום, אפשר בהחלט להחליט לשכור מטוס של אחת מחברות התעופה המקומיות ולהחליט על חתונה באוויר. אם למשל מעוניינים להישאר בישראל ניתן לשכור טיסה של חברה מקומית ולהחליט על חתונה קצרה של שעה פלוס בה תתחתנו באוויר ואילו המוזמנים ייהנו מכל מיני מאכלים על המטוס ומשקאות. בהחלט, מקום מיוחד לחתונה – חתונה לא שגרתית.

מתחתנים במקום העבודה

אפשרות נוספת ולא שגרתית היא להתחתן במקום העבודה. אם אתם עובדים בתור חקלאים תוכלו להתחתן בפרדס. אם אתם עובדי הייטק תוכלו להתחתן באולם הישיבות של החברה, אם אתם עובדים בגן ילדים תוכלו להתחתן בגן ועוד. מקומות לא שגרתיים אך מוכרים בהם ניתן להתחתן. כמובן, שתמיד תזדקקו לאישור של המנהל שלכם, אלא אם אתם בעלי החברה.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)