55555555555555555555
הפקת חתונה, חתונה בטבע

איך מארגנים חתונה לא שגרתית?

רוצים לארגן חתונה יוצאת דופן באמת? אנו ניתן לכם כמה רעיונות! המשיכו לקרוא...

זוגות רבים מחפשים את הדרך לחגוג את האהבה שלהם בדרך מיוחדת – הרחק מאולמות המצועצעים, מגני האירועים הדומים אחד לשני, מהשנדליירים, וממנות הדג והעוף המסורתיות.

אז כיצד עורכים חתונה לא שגרתית, שאינה עולה הרבה עם קונספט מעולה שתרגש אתכם ותשבור לאורחים שלכם את השגרה? חיפשנו וחשבנו, וקיבצנו עבורכם את מיטב הרעיונות שיסבירו לכם איך עורכים חתונה לא שגרתית.

חתונה ביער

אם מאסתם באולמות החתונות, רצפה נוצצת עושה לכם סחרחורת, וכדור אורות גורם לכם לבחילה, מוטב שתחשבו על חתונה באוויר הפתוח, ותלכו על חתונה ביער.

חתונה ביער יכולה להיות חתונה עם קונספט מסתורי שאינו שגרתי בעליל. את הלוקיישן תוכלו לבחור באמצעות חברת הפקות המתמחה בחתונות מסוג זה, ורצוי לשכור את שירותיה כדי שהחברה תוכל למצוא לכם מקום קסום, מישורי, וחשוב מכל שיאושר על ידי קק"ל למקום לאירועים.

ביער אותו תבחרו תוכלו להקים 'טיפי' שזהו אוהל אינדיאני שם תוכלו לערוך את טקס החופה, תוכלו לערוך את החופה תחת עצים או חופת חברים צנועה, את הקישוטים תוכלו לשלב עם הטבע המרהיב, ותוכלו להקים במקום שולחנות עגולים בודדים, מספר קטן יותר של שולחנות ארוכים בודדים ממש כמו שנוהגים להקים באירופה ובכך מקנים אווירה כפרית וחווייתית יותר.

כל אחד מביא מאכל

אוכל - חתונה לא שגרתית

קייטרינג? בופה? עלות מנה? הצחקתם אותנו! בארגון חתונה לא שגרתית אפשר לחשוב על הכל! רעיון נוסף שכבר הוכח כגאוני הוא חתונה בה כל משפחה זוג או אורח מביא תבשיל גדול שהוא מכין. התבשילים הם בעצם המנות שמחולקות למוזמנים והן משמשות המנות במקום ההוצאה שאתם אמורים להוציא על האוכל.

חתונה מסוג זה יכולה להשתלב באופן מופלא עם חתונה ביער, או חתונה בחצר בית או במרפסת גדולה. חתונה בה כל אחד מביא אוכל היא חתונה שגם תתאים לחוף הים ולכל קונספט דבר שאינו שגרתי.

חתונה במדבר

חתונה במדבר

חתונה זאת היא אינה שגרתית בהחלט. חתונה מסוג זה מתאימה לזוגות שמוכנים ללכת על הכל. החתונה מתאימה לאוהבי הטבע, המדבר והרוחות.

כדי לארגן חתונה מסוג זה חשוב לדאוג לגנרטורים לחשמל, לשמיכות, לכיסאות למבוגרים, וניתן אף להכין סירי פוייקה או מאכלים הקשורים למדבר.

בחתונה מסוג זה אנו ממליצים לשכור חברת הפקות שתעזור לכם לארגן חתונה לא שגרתית, ואם מדובר בחתונה קטנה יותר להיעזר בחברים טובים שיכולו לסייע לכם בארגון החתונה לפרטי פרטים.

חתונה על חוף הים

חתונה על חוף הים

חתונה על חוף הים היא עוד דרך לערוך חתונה לא שגרתית והיא אחת מהחתונות הרומנטיות שקיימות.

גם חתונה מסוג זה תתקיים בתנאי שטח, ורצוי להתארגן אליה כראוי: הכינו במת ריקודים, גנרטורים לחשמל, חופת חברים עם שביל נרות סיניים, בלונים לבנים לקישוט, כדורים פורחים מנייר לרגע שבירת הכוס וריקודים עד אור הבוקר.

בנוסף תוכלו להגיש מאכלי ים, ומי ששומר על כשרות יוכל להתמקד דווקא בדגים ושייקים מדהימים ומרעננים. בנוסף לאמיצים ובסוף הערבים מומלץ לבקש עוד על גבי ההזמנה להביא בגדי ים ולצאת לטבילה בסוף האירוע – החוויה תהיה מדהימה!

אנו בBekbke מתמחים ואוהבים במיוחד חתונות בטבע. ליחצו על הלינק לקבלת רעיונות והשראה לסוג זה של אירועים. נשתמע!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)