55555555555555555555
הפקת חתונה

איך מארגנים חתונה טבעונית בלי לבאס את האורחים?

חתונה טבעונית יכולה להיות גן עדן של ממש. כך תעשו זאת נכון

החתונה היא אחד הימים הכי מיוחדים בחיים שלנו, כזה שאנו מדמיינים (ובעיקר מדמיינות) כל היים. אז מי אמר שצריך להתפשר? אם המשפחה והחברים שלכם מכבדים אתכם, הם יכולים לוותר על אכילת מוצרים מן החי ליום אחד, וזה אפילו לא חייב להיות יום שלם אלא סה"כ כמה שעות במהלך האירוע – האם זו בקשה מוגזמת מדי?

יש שיגידו שמי שרוצה לארגן חתונה טבעונית לא מתחשב באורחים שלו, כי הם משלמים כסף והם מצפים שתהיה "תמורה בעד האגרה". זאת חשיבה עצובה מאד כי כסף זה לא הכל בחיים וכמובן שהאורחים שמגיעים בראש ובראשונה על מנת לכבד אותנו בנוכחותם, ואם הם לא יכולים לכבד את עצם העובדה שאנחנו טבעונים ולוותר על בשר לכמה שעת בסך הכל – הם באותה מידה יכולים לא להגיע.

מבחר סלטים טבעוניים

אם חושבים על זה, הקהל הצמחוני, וקל וחומר – הטבעוני, תמיד נמצא בתחתית סדרי העדיפויות כמעט בכל אירוע, מפגש משפחתי וגם מסעדות. האם לטבעונים לא מגיע ולו יום אחד שבוא האוכל הטבעוני היא מרכז העניין?

אז מהו התפריט בחתונה טבעונית?

שלא תתבלבלו, קייטרינג טבעוני ממש לא חייב להיות מורכב מסויה, סייטן ותחליפי בשר למיניהם. יש לא מעט מעדכנים שניתן להכין גם ללא מוצרים מן החי בכלל. מרבית הארוחות מתבססות על מה שאנו מכנים בדרך כלל "תוספות" – אורז עם קטניות, פסטות על בסיס שמן זית או חלב קוקוס, ירקות, אנטי פסטי למיניהם ומגוון עצום של סלטים.

סלט טבעוני

איך לארגן קייטרינג טבעוני מבלי לבאס את האורחים?

חתונה טבעונית היא הזדמנות נהדרת להוכיח לאורחים הקרניבורים (אוכלי בשר) ואפילו הצמחונים, שאוכל שלא מורכב ממוצרים מן החי יכול להיות טעים ואפילו טעים מאד. מילת המפתח היא הגיוון. אם חושבים על זה, לא מעט מן המאכלים שאנו רגילים לצרוך ביום יום, אפילו כאלה המוגדרים "ג'אנק פוד", הם למעשה טבעונים:

  • פלאפל
  • חומוס
  • מלאווח
  • צ'יפס
  • ג'חנון

אין זה אומר שצריך להאכיל את האורחים שלכם בג'אנק, אלא זה אומר שלא חייבים להדביק תווית לאירוע ופשוט להגיש מאכלים יומיומיים, שהם אמנם טבעונים אבל אנחנו לא חושבים עליהם ככאלה. זאת, בשילוב עם מאכלים קצת יותר מיוחדים – יתנו לאורחים שלכם הרגשה שאף אחד לא "דפק אותם" ושהם מקבלים מנות מוכרות מהיום יום לצד כמה דברים מאד מעניינים שניתן לעשות (פסטות מיוחדות, אורז, בורגול ושאר מטעמים).

מתים לארגן אירוע טבעוני? צרו עימנו קשר עוד היום!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)