55555555555555555555
חתונה בוילה

חתונה בוילה

איך מפיקים חתונה אותנטית?

חתונה בוילה: החתונות היפות ביותר אלו הן החתונות הפשוטות, שלא נראות מחייבות ומלחיצות, אלא כאלו שתוכננו ברוגע, באמצעות צוות מנצח שהספיק להכיר היטב את הזוג בכדי ליצור עבורו חתונה בהתאם. בטוחים שגם אתם מאסתם בחתונות המרהיבות, שכל מה שמנסים להוכיח באמצעותן, זה למי יש יותר גדול, אך כמו תמיד הדשא של השכן ירוק יותר ובמקרה שלנו, הדשא זו הבחירה המוצלחת יותר, בייחוד על פני אולם סגור ומרובע עם שנדלירים בתקרה. אם כבר חתונת חורף ואין ברירה אלא להתחתן במקום סגור, אנחנו ממליצים על הפקת חתונה בוילה עם רזומה של שנים, כך שלא תיראה חדשה ומבריקה, אלא אותנטית, עם צמחייה וותיקה מסביב, אריחים עתיקים ואפילו צבע מתקלף יוסיפו לאווירה.

36

חתונת חורף

הפקת חתונה בוילה מתאימה בייחוד לימים חורפיים, לכמות מוגבלת של אורחים, אך אין ספק כי גם בקיץ חתונה כזו יכולה להרשים כל אורח. במידה ומזג האוויר נוח, כדאי לנצל את שטחה החיצוני של הווילה וליצור אזורים נוחים בגינה ומסביב לווילה, כמו שולחנות עץ עם שמשיות, בר עם כיסאות גבוהים, פופים מפוזרים עם שולחנות נמוכים, מערכות ישיבה אותנטיות ועוד. הפקת חתונה בוילה מצריכה צוות מקצועי שיודע כיצד לתמרן בין כמות האורחים לבין חלל קטן, כך שכל אורח ירגיש בנוח בכל שלבי האירוע.

4

חתונה בוילה פרטית

בשונה מאולם אירועים, חתונה בוילה היא הרבה יותר אישית, אינטימית ומיוחדת. האורחים ירגישו כאילו הגיעו לחגיגה בבית הפרטי שלכם, ירגישו הרבה יותר בנוח וייהנו יותר מהאווירה. אם אתם חפצים בעריכה ותכנון של חתונה כזו, תוכלו לעשות זאת גם לבד, באמצעות הרבה דמיון ותשוקה לעולם האירועים. כל עוד תבחרו את הספקים עימם הכי התחברתם, תוכלו לבטא את עצמכם בחתונה וליצור אירוע עם אופי זהה לאופי שלכם. חתונה בוילה או חתונה בחצר של בית ההורים, זו חתונה עם מחשבה על הפרטים הקטנים ביותר, כמו צבע המפיות והתאמתן לצבעי הפרחים הטריים שעל השולחן. תיפתחו לעולמות חדשים ותשימו את הקיבעון בצד, זה הזמן שלכם לבחור איך לערוך את החתונה הפרטית שלכם שתבטא את האהבה שלכם בצורה האותנטית ביותר.

665-0161-800x533

רוצים חתונה אותנטית? הצוות של בבקה ישמח לעזור!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)