55555555555555555555
ארגון חתונה קטנה, הפקת חתונה

וילות לחתונות

מתכננים חתונה בוילה? כל הפרטים בהמשך...

מעוניינים לערוך חתונה אינטימית ויוקרתית? חתונה בוילה בהחלט יכולה להתאים לכם! וילה מציעה אווירה משפחתית יותר, עיצוב מיוחד, בריכה כיפית, ובעיקר – הרבה מאוד יוקרה וייחודיות. למרות זאת, הבעיה היא שחתונות בוילה דורשות הרבה מאוד תכנון, ולרוב גם שכירה של חברה אשר תעזור לכם בהפקת האירוע המסובך. אל תדאגו. זה לא כל כך מסובך (או יקר) כמו שאתם חושבים. לא סתם זה הפך לאחרונה לטרנד פופולרי ומוצלח במיוחד.

באופן כללי, חתונה בוילה יכולה להתאים לכל זוג, ללא הבדלי גיל, דת, מוצא וכדומה. ההבדל היחיד בין חתונה באולם אירועים לבין חתונה בוילה, הוא המחיר. בסופו של דבר, סביר מאוד להניח שהחתונה בוילה תעלה לכם יותר, משום שוילה אינה ערוכה מטבעה לאירוח של חתונה ואורחים רבים. לכן, צריך להביא למקום את הכל – כיסאות, שולחנות, ספות, צלחות, סכו"ם, וכדומה.

וילות לחתונות

הבדל נוסף הוא שחתונה בוילה תהיה כנראה קטנה יותר מאשר חתונה באולם אירועים. בוילה רגילה, נהוג לארח עד 250 איש, בעוד שאולמות אירועים מארחים גם 700 איש ויותר. ההבדל האחרון הוא שהחתונה בוילה מתקיימת לרוב בחוץ, כך שצריך לבחור בתקופה נעימה של השנה. הכניסה לתוך הבית נעשית לרוב עבור שירותים והכנת האוכל. האירוע כולו מתקיים בחוץ.

לחברות הפקת חתונות יש מאגר שלם של וילות אשר מיועדות להשכרה לחתונה. החברות נוהגות לעדכן את המאגר בתדירות גבוהה. חשוב שהוילה תהיה איכותית, במיקום נוח, ובעלת מאפיינים אשר מתאימים להפקת חתונה. כמובן שגם בריכה ומדשאה גדולה הן חשובות.

לאחר שבחרתם וילה, ההמלצה שלנו היא לזרום עם העיצוב המקומי, ולא להתחיל להפוך עולמות על מנת לשנות את העיצוב של הוילה. אפשר לתרום לעיצוב של הוילה ולחזק אותו, באמצעות פרטים קטנים כגון סידורי פרחים, מפות לבנות וכדומה. דווקא משום שמדובר באירוע קטן יחסית, מומלץ להשתמש בחופה ניידת, מה שנקרא "חופה יהודית", אותה מחזיקים החברים הקרובים.

וילות לחתונות

לסיכום, חתונה בוילה מציעה לכם הרבה מאוד אינטימיות. כך תוכלו להיות קרובים לחברים ולמשפחה שלכם, ולא להרגיש מנותקים מהאירוע. כמו כן, הבריכה מאפשרת לערוך מסיבה בסגנון שונה לחלוטין.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)