55555555555555555555
הפקת חתונה, חתונה בטבע

חתונה בכפר

חולמים על חתונה כפרית? כל מה שצריך לדעת לפניכם...

רוב החתונות שכולנו נגיע אליהן במהלך החיים שלנו, יהיו חתונות באולם אירועים או בגן אירועים. גם התוכן של החתונות האלו מוכר לכולנו – העיצוב, הפאר, המנות והריקודים, בתוספת של מערכות הגברה מיוחדות ומערכות תאורה משוכללות. התוצאה היא שאורחים רבים מרגישים שהם כבר היו בחתונה הזו. הם מכירים את האולם, את העיצוב, את הסידור, את התוכנית וכדומה, והם לא מצליחים להתרגש ולשמוח באמת. חתונה בכפר היא בהחלט אלטרנטיבה שווה לכל מה שהכרתם עד היום.

זוגות רבים מנסים להתגבר על הבעיה הזו של השגרה של אולמות האירועים, ומחפשים דרך להפיק חתונה מיוחדת ובלתי נשכחת. הם רוצים שתהיה זו חתונה עם אווירה נדירה ויוקרתית, ובמיוחד, חתונה אשר תהיה יחידה במינה ובעלת מסר מסויים ואישי של בני הזוג כלפי העולם הגדול.

אחת האפשרויות הטובות ביותר להשיג בדיוק את התוצאה הזו, היא כאמור, לערוך חתונה בכפר. חתונה כפרית מתקיימת באיזור כפרי, וברור כי למקום יש השלכה והשפעה רבות על האווירה באירוע, על העיצוב שלו ועל התחושות של האורחים.

חתונה כפרית באווירה רגועה

חתונה כפרית מציעה אווירה כפרית, רגועה יותר, שונה לגמרי מהחתונות המוכרות הנערכות באולמות אירועי יוקרתיים, ובעל מסר של רומנטיקה וצניעות. אין הכוונה שמדובר בחתונה זולה יותר או פחות מרשימה, אלא רק בחתונה עם תוכן אחר לחלוטין, ועם מסר שונה לגמרי. הדגש כאן הוא על אווירה, חגיגיות, שמחה ואהבה.

ישראל מציעה לנו מגוון רחב מאוד של מקומות לעריכת חתונה כפרית. זה יכול להיות מקום אשר מוכר בתור מקום המארח חתונות, וזה יכול להיות גם שטח שאינו מוכר ככזה. מה שחשוב הוא שיהיה הבדל משמעותי מהחיים של העיר הגדולה. ניתן להשיג זאת בקיבוץ, במושב או ביישובים קטנים בצפון או בדרום. מקומות כאלה מציעים אווירה ירוקה, שקטה ופסטורלית, אשר חסרה מאוד באזור המרכז ובאולמות האירועים המוכרים.

לחילופין, ניתן לערוך את החתונה בחיק הטבע, בכל מקום בו תבחרו (והחוק מאפשר זאת). כמובן שכאן נדרשת עזרה מקצועית לכל הסידורים הלוגיסטיים והטכניים, אולם מדובר בעניין שבשגרה עבור בעלי מקצוע המתמחים בתחום, ואתם תתפלאו לראות באיזו קלות ומהירות מופקת לכם חתונה כפרית במקום בו בחרת.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)