55555555555555555555
עיצוב חתונות

חתונת וינטאג'

כל מה שרציתם לדעת על הפקת חתונת וינטג'

חתונה בסגנון וינטאג' היא רעיון מעולה, יוצא דופן וברמה גבוהה ביותר. מהו אותו וינטאג'? ובכן, מדובר בחזרה לתקופה עתיקה יותר, יפה יותר, רומנטית יותר ורבים חושבים שאף מיוחדת יותר. מוצרי וינטאג' הם למעשה מוצרים אשר יצאו מן האופנה, וכעת חוזרים אליה בזכות הסגולות המיוחדות שלהם, כגון איכות יוצאת דופן, חומרים מיוחדים מהם המוצרים עשויים, צבעים מיוחד, סגנון נדיר, וכדומה.

חתונת וינטג'

מאחר והדבר החשוב ביותר בחתונה הוא העיצוב והאופי, חתונה בסגנון וינטאג' היא רעיון כל כך מוצלח ומבוקש. כדי לערוך חתונה כזו, יש צורך בשני דברים עיקריים. האחד, יש להשתמש בשירותים של מעצב חתונות אשר מתמחה בסגנון וינטאג'. מדובר בסגנון מיוחד במינו, אשר כולל תחומים רבים ואלמנטים מגוונים למדי. חשוב כי מי שעורך ומפיק לכם את החתונה, ומי שיהיה אחראי בסופו של דבר על עיצוב החתונה, יבין בתחום הזה באופן מעמיק ומקצועי.

שנית, עליכם להיות מקושרים לספקים אשר משווקים, משכירים ומוכרים מוצרי וינטאג'. למעשה, חלק גדול מהאתגר, וגם מהכיף, שיש בעיסוק במוצרי וינטאג' ובסגנון וינטאג', הוא למצוא את המוצרים הנדירים האלה. זה יכול להיות על ידי הסתובבות בשווקים, כגון שוק הפשפשים או שוק העיר העתיקה בירושלים, או על ידי מציאה של מכירות מיוחדות ברחבי העולם באמצעות האינטרנט, וכדומה. ההגעה לספקים היא בהחלט מילת המפתח בכל מה שקשור בחתונה וינטאג' איכותית ומקורית.

עיצוב החתונה שלכם חייב להביע נושא כלשהו, וכאשר את משתמשים בנושא של הוינטאג', הרי שזו בחירה מעולה וייחודית למדי. אנשים מאוד אוהבים לראות כלים ישנים, סגנונות ישנים, ואלמנטים מיוחדים. זה בדיוק מה שחתונה בסגנון וינטאג' מציעה לכם ולאורחים שלכם. חשוב מאוד גם להקפיד על לבוש וינטאג' לחתן ולכלה. ניתן למצוא את בגדי החתונה של ההורים או אפילו של הסבים שלכם, או להגיע לחנויות המתמחות בבגדי חתונה בסגנון ישן.

חתונת וינטג'

לסיכום, חתונת וינטאג' כוללת הרבה מאוד עבודת הכנה, לוגיסטיקה ומחשבה. אבל התוצאות יהיו מרהיבות למראה, הן מבחינת אלבום התמונות המיוחד שתפיקו בסוף האירוע, הן מבחינת המראות והחוויות שתחוו במהלך האירוע עצמו.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)