55555555555555555555
הפקת חתונה, עיצוב חתונות

איפה אפשר להתחתן באזור המרכז?

קבלו כמה דוגמאות ללוקיישנים לחתונה במרכז הארץ...

זוגות רבים מעוניינים שהחתונה שלהם תהפוך לחתונה שאינה סטנדרטית, חתונה שתהיה מיוחדת, לא עוד חתונה באולם אירועים, אלא חתונה בעלת גוון אחר עם טוויסט מיוחד. לכן, חשוב לדעת כי המיקום הוא חלק חשוב בעניין ויש לבחור אותו בקפידה.

אז איפה אפשר להתחתן באזור המרכז? ומהם המקומות לחתונה מקורית? מצאנו עבורכם שלושה לוקיישנים מיוחדים שיגרמו לכולם לומר – 'הוי כמה מיוחד…'

חתונה על חוף הים

חתונה על חוף הים היא פנטזיה שאפשר לממש ואפילו מומלץ לממש. רעש הגלים הרומנטי, הבריזה הנעימה, החול הנקי, ואינסוף אפשרויות העיצוב שפרוסות לפנינו, שהקישוט הגדול מכולם הוא הכחול הגדול והלבן האינסופי של החול.

Bebke Kohav Hayam Kudrik 1036

איך מארגנים

להפקת החתונה על חוף הים חשוב לשכור צוות הפקה טוב שידאג לקירור המקום בימי הקיץ, שולחנות וכסאות יציבים, עיצוב חופה רומנטית, שביל צעידה יציב, גנרטורים לחשמל, רחבת ריקודים מעץ, במה יציבה ועוד.

חתונה בפארק שעשועים

חתונה בפארק שעשועים היא עוד דרך להתחתן באזור המרכז ובצורה מקורית, ופארקים רבים כיום מציעים מקומות רבים בתוכם לחתונה.

חתונות מסוג זה מתאימות לזוגות שחושבים מחוץ לקופסא, שרוצים להתחתן במסע מקסים שכולו כיף, עם תפאורה של מתקני שעשועים, צבעוניות, ומקוריות.

איך מארגנים?

לארגון חתונה מסוג זה תזדקקו לקייטרינג חיצוני, לצוות שיארגן לכם חופה מקורית ומוזיקה מתאימה, ושלל רעיונות מקוריים שיתאימו ללוקיישן: כמו מייצגים אנושיים, קישוטי שולחן מגניבים, בועות סבון גדולות, הפעלות – וכל מה שיהפוך את החתונה שלכם לערב בלתי נשכח.

-2525

חתונה בחצר

אנשים רבים כיום בוחרים דווקא בחתונה אינטימית שמתקיימת בחצר בית כלוקיישן למקום החתונה שלהם.

בתים פרטיים באזור המרכז בעלי חצר גדולה הפכו כבר מזמן לתשובה לשאלה 'איפה אפשר להתחתן במרכז' והם מהווים יעד נחשק לזוגות רבים.

אז אם מצאתם מקום כזה, בו גן גדול או חצר גדולה, וניתן לארח במקום את מספר המוזמנים שאתם חפצים בו – אנו ממליצים על חצר פרטית כמקום לחתונה שלכם.

איך מארגנים?

בארגון החתונה, חשוב לקחת בחשבון שבחתונה בחצר של בית עליכם לדאוג להכל: החל מהשולחנות, המפיות, ביטוח האורחים, החשמל בחוץ, תאורה, הגברה ועוד, ולכן ישנם אנשים רבים המעדיפים לשכור חברות הפקה חיצוניות להפקת האירוע.

IMG_2093

מדוע דווקא חתונה באזור המרכז?

ראשית כל בבחירת האזור כדאי לבחור באזור המרכז. זוגות רבים בוחרים להתחתן באזורים מרוחקים מפאת מחיר המנה, אך מצד שני מפסידים כסף רב על המוזמנים שאינם מגיעים בגלל המרחק הרב ועל הוצאות ההסעות למקום.

ולכן גם אם מדובר בהבדל של 20 שקלים במחיר המנה, כדאי להתחתן דווקא באזור המרכז. כך יגיעו יותר אנשים וגם תקלו גם על עצמכם וגם על האורחים שלכם ותזכו בחתונה מקורית יותר שתיזכר לאורך שנים.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)