עיצוב והפקת חתונות מיוחדות

יצירת החוויה

כאשר מדובר על עיצוב והפקת חתונות מיוחדות, אירוע של יום אחד הוא פרויקט מורכב שעמלים עליו חודשים רבים. על מנת שיצליח חשוב לנהל את הפרויקט בצורה מקצועית. לנהל מערכת תפעולים מדויקת שעונה על כל השלבים, ולבחור ספקים בעלי ניסיון ואנשי שירות בעלי תודעת שירות גבוהה. מלאכת התפירה של האירוע היא מלאכה עדינה המורכבת מפרטים רבים אותם מחברים יחד. אנו עמלים להביא את החלומות שלכם לידי באירוע וביצוע מדוייק בשטח , לגרום לכל החושים לעבוד

להצליח להביא אתכם כמו שאתם בחתונה מיוחדת ולא מתפשרת ולשמוע את האורחים אומרים "זה היה בדיוק אתם" או "לא הייתי בחתונה כזו בחיי, כמה כיף כאן".

-BEBKE מעורבים בכל שלב ופרט ומנצחים על כל התהליך המורכב של יצירת אירוע בוטיק ברמה הגבוהה ביותר.

בניית החוויה הקולינרית

בעזרת אוכל אפשר לקרב בין אנשים ולפתוח לבבות, וזאת בדיוק המשימה שלנו. ליצור חוויה מיוחדת שעוברת דרך החושים ומשאירה את האורחים עם טעם של עוד.
אנו מכוונים בונים עולם קולינרי רענן של טעמים צבעים וריחות לכל חתונה וכל זוג חושבים על הפרטים הכי קטנים, ביחד עם ספקים יצירתיים, מקצועיים, ונחמדים. שאוהבים אוכל אמיתי וטעים.
אנו חושבים על כל הפרטים מהגדולים ועד הקטנים: באיזה כלים תוגש כל מנה, איך יתלבשו המלצרים ומתי ואיך יוגש האוכל
:) מה שבטוח פרגיות ואורז מטוגן לא תראו אצלינו

בניית חווית השתיה

כמובן שכחלק מהנושא של עיצוב והפקת חתונות, חווית השתייה והאלכוהול מביאה את העולם הקולינרי המתקדם אל החוויה שלכם. מציעה עולם שלם של טעמים, מעשירה ומייצרת אווירה. זהו כלי מצוין ליצור חוויה אחרת וייחודית רק לחתונה שלכם בשפה משלה. איתה נוצרת חוויה צבעונית ועשירה, המתחברת לכל מרכבי האירוע , בין אם בצורת ההגשה ובין אם לחיבור למנה ,
עם המון מרכיבים טריים ויצירתיים ויותר מכל עם חשיבות לשירות מקצועי שיודע לתפעל אירוע ברמה הגבוה ביותר תוך כדי חיוך

עם המון מרכיבים טריים ויצירתיים ויותר מכל חשיבות לשירות מקצועי שיודע לתפעל אירוע ברמה הגבוה ביותר.

התאמת המוזיקה

המוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהמסע אל אירוע מוצלח. היא בונה אווירה, מעוררת את הרגש, סוחפת את האורחים ומספרת את הסיפור שלכם. העורכים המוזיקליים של BEBKE בונים ליין אפ מוזיקלי ונותנים ייעוץ מוזיקלי המתמחה בשזירת המוזיקה אל תוך האירוע, כחלק בלתי נפרד מהחוויה הכוללת ש אותה תרצו להעביר לאורחים.

העיצוב הבלתי מתפשר שלנו

בכל אירוע אנו מספרים את הסיפור המיוחד לכם. בעזרת אלפי פרטים דקורטיבים אנו רוקמים את החוויה. מחברים במגוון חומרים ומגישים לעיניים את הסיפור המיוחד שלכם. הצבעים נבחרים בהתאמה לפרחים, לבדים ולשלל חומרים שמייצרים את מי שאתם ומעצבים את הסיפור המיוחד שנרקם במיוחד לאירוע. העיצוב הוא אותנטי ומתחבר לנושא החתונה, לשפה, לתקופה ולרגע הקסום שלכם. ומספר סיפור חד פעמי.

צוות לוגיסטיקה

לבסוף בנושא של עיצוב והפקת חתונות, להצליח להקים אירוע ולהפעילו דורש צוות מקצועי אשר עובד במהירות, במיומנות וביעילות. מכיר הייטב את המשימות המורכבות ביעילות ובזמן. הצוות של BEBKE הוא צוות מסור שמסוגל לעמוד ביעדים ובמשימות כך שהכל יהיה מוכן בזמן. הם הראשונים להגיע ואחרונים לעזוב את האירוע, נוכחים בזמן האירוע לתת פתרונות יעילים ויצירתיים לכל עניין. תמיד עם חיוך שמחים להיות ולהפיק עוד אירוע מיוחד שלנו.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)