55555555555555555555
ארגון חתונה קטנה, הפקת חתונה

חתונה עד 250 איש

מתכננים חתונה קטנה יחסית? כל הטיפים במאמר הבא...

לפעמים נדמה שחתונה עד 250 איש זו חתונה שקל לארגן, אך זוהי אשליה אחת גדולה (או קטנה). חתונה היא חתונה לכל דבר בלי שום קשר לכמות המוזמנים שבה.

ההבדל הוא שחתונה קטנה (יחסית, כן?) מסוג זה היא חתונה שלא מתאפשרת במקומות גדולים, גם מבחינת המחיר וגם מבחינה ויזואלית, אך יחד עם זאת היא מתאפשרת בהמון מקומות אחרים שהם קצת בעייתיים כאשר מדובר על אירוע רב משתתפים.

BEBKE (340)

איזה סוג אירוע מומלץ לעשות כאשר מדובר בכמות כזו של אנשים?

כאן מגוון האפשרויות והסגנונות הוא בלתי מוגבל. הכמות ה"קטנה" מאפשרת לתמרן בין אופנים שונים ונותנת לזוג המיוחל יותר מרחב ליצירתיות. יחד עם זאת ישנם גני אירועים או אולמות שהם מראש מוקצים לאירועים גדולים מאוד ולכן צריך לפסול אותם מבעו מועד, אך חשוב לזכור את האופי והסגנון אותו נותנים בעלי האירוע יחד עם שיתוף הפעולה שלנו ולכן ניתן לעשות זאת בכל מקום שרק תחפצו. זכרו "קצת" אנשים זה לא חיסרון ולהיפך, כמות מבוקרת של מוזמנים מאפשרת לכם אירוע אינטימי ומיוחד, קשר אישי עם כל מוזמן ואווירה שונה ואחרת מזו שהכרתם בכל האירועים הקודמים.

wedding in israel

במה אתם יכולים לעזור לנו?

אנחנו ב"בבקה" מלאי ניסיון בתחום הפקת האירועים, בפרט בהפקת חתונה עד 250 איש. הקשרים שיש לנו בשוק החתונות עם כל הגורמים הרלוונטיים יכולים לעזור לכם להרים אירוע עם הטובים בתעשייה במחירים שיהיו נוחים לכולם.

בנוסף הפקת חתונה עד 250 איש מאפשרת לנו בתור חברת הפקות בהתאמה אישית אתכם כמובן לסגנן את האירוע איך שרק תרצו. חתונה כפרית, חתונה בטבע, חתונה אקסקלוסיבית, חתונה אורבנית, חתונה בחצר הבית ואפילו חתונה בסגנון שנות השישים. הכול תקף והכול אפשרי. אצלנו ב"בבקה" גם אם נתקלנו במכשול אז בזכות הניסיון שלנו עם סוגים שונים של אירועים וחתונות נוכל למצוא פתרון שיספק את האורחים ואתכם כמובן.

PIC1

אז אם נפשכם חפצה בהגשמת חלום, אם עייפתם מחיפושים והתייעצויות, אתם מוזמנים לפנות אלינו ל"בבקה" ולזכות בחתונה שתמיד רציתם, לא משנה כמה מוזמנים ובכול מקום או סגנון שרק תחפצו.

אולי יעניין אתכם גם: חתונה עד 200 איש.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)