55555555555555555555
ארגון חתונה קטנה, הפקת חתונה

הפקת חתונה בבית שכור

הפקת חתונה בבית שכור היא אחד הטרנדים העולים של השנים האחרונות. כל הפרטים כאן...

מי אמר שאתם חייבים להתחתן באולם אירועים? למה לא להפוך את הבית שלכם, את החצר של הסבתא, או כל בית אחר בישראל – למקום המארח את החתונה שלכם? תהיה זו חתונה ביתית, אינטימית ומיוחדת. בסופו של דבר, בית מעניק הרגשה אישית יותר. הרגשה של מקום מוכר ונעים, ושל פינה שקטה ורגועה. למעשה, קל מאוד להפיק חתונה בבית פרטי, ואנחנו כבר יכולים להגיד לכם שהמאמצים שלכם ישתלמו ובגדול. למידע נוסף על חתונה בבית.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבחור תאריך. ברגע שיש לכם תאריך, אפשר להתקדם משם. אם בחרתם בחורף, תידרש קצת יותר עבודה על מנת להתגבר על אתגרי מזג האוויר. אם בחרתם בעונות השנה האחרות, תוכלו לחסוך חלק מההכנות. לאחר התאריך, עליכם לבחור את הנושא, הקונספט של החתונה שלכם. האם מדובר בחתונה ביתית? האם מדובר בחתונה שהדגש בה הוא על האוכל? האם יש דגש אחר? הקונספט הוא שקובע את העיצוב של החתונה ואת החלוקה לאיזורים שונים בתוך הבית או החצר.

חתן כלה בחתונה ביתית

לאחר בחירת הקונספט, הגיע הזמן להקים אותו לחיים. עליכם לעבוד מול ספקים שונים אשר יכולים לממש את החזון שלכם. אתם תצטרכו לשכור הרבה מאוד ציוד, משום שסביר להניח שבלוקיישן המדובר אין מספיק שולחנות, כיסאות, מפות, מפיות, צלחות, סכו"ם, כיסאות בר וכדומה. חשוב לשים לב לכל פרט קטן, משום שהדבר החשוב ביותר הוא האלגנטיות והנוחות. בסופו של דבר, האורחים שלכם לא ידעו בדיוק למה לצפות, וכדאי מאוד שההפתעה שלהם תהיה חיובית עד כמה שניתן.

הפקת חתונה בבית שכור

הקייטרינג הוא הנקודה הבאה עליה יש לעבוד. דאגו לבחור בקייטרינג איכותי, אשר יוכל להתאים לקונספט של החתונה שלכם ולהעדפות של האורחים שלכם. טיפ קטן הוא לשמור על הרמוניה עם הבית. כך למשל, אם הבית מעוצב בסגנון כפרי, מומלץ שגם הקונספט יהיה כפרי באופיו, ושגם האוכל יהיה כפרי בסגנונו (ניתן לקרוא עוד על חתונה כפרית) אם מדובר בסגנון אחר, כדאי מאוד להתאים את כל המרכיבים השונים לאותו סגנון.

לסיכום, אם תחשבו מספיק טוב על כל פרט, ואם תראו את החתונה מנקודת המבט של האורחים, צפויה לכם חתונה נהדרת ומיוחדת במינה!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)