55555555555555555555
חתונה בטבע

חתונה בהרי ירושלים – הכי קרוב לאירופה שיש

מה מיוחד בהרי ירושלים שרבים בוחרים להתחתן שם?

אוויר נקי, ירוק בעיניים, עיצוב שרק הטבע יכול לספק, ייחודיות קסומה, ונוף עוצר נשימה – כל אלה ואחרים מספקים חוויה שרק חתונה בהרי ירושלים או מקום קסום באירופה יכולים לספק לנו.

זוגות רבים כיום מוצאים דווקא בהרי ירושלים מקומות מרהיבים להתחתן בהם. אז איך מארגנים חתונה אל מול הנופים המקסימים? כל הטיפים בהמשך.

לקבלת מידע נוסף:

מציאת המקום הנכון

כאשר אתם מארגנים חתונה בהרי ירושלים חשוב למצוא את המקום הנכון לעשות זאת נכון. חשבו על השעות של האירוע: אם אתם בוחרים בשעות הצהריים בקיץ חשוב לבחור מקום מוצל יחסית או מקום בו תוכלו להקים ציליות ולהעמיד מאווררים.

אם אתם מארגנים חתונה בחורף –  אוהל לחתונה יהיה אלמנט הכרחי ויפה. חתונה בשעות הערב צריכה להיות במקום שאינו מבודד מידי ומישורי כדי שיהיה בטוח לאורחים שלכם.

ארגון מקום החתונה

הרי ירושלים אינם מישוריים כמו מקומות פתוחים אחרים בדרום או במרכז בהם קיימים מקומות יותר שטוחים ומישורים. ההרים מפותלים ומעוקלים, ולכן חשוב למצוא מקום טוב ומישורי יחסית או מקום בעל קרי דשא עליהם ניתן לערוך את האירוע. מצאו מקום כזה בתיאום עם שמורות הטבע וקבלו את האישורים הנכונים להתחלת ארגון האירוע.

חשמל זורם בכפות ידינו

חשמל הוא הא.ב של חתונה בטבע ובהרים, ולכן חשוב תמיד לארגן גנרטורים לחתונה וגנרטור חירום שיהיה מוכן תמיד.

בנוסף חשוב לארגן מקום לרחבת הריקודים שיהיה ישר ונוח, ובמה לחופה, ולאחר שווידאתם כי המקום טוב לחתונה שלכם – תוכלו להתחיל לחשוב על חברה ממנה תרצו לשכור את שירותי הקייטרינג והבר.

שירותי קייטרינג ובר

בבחירת שירותי קייטרינג ובר חשוב להתאים את האוכל, הבר וצורת ההגשה למקום. אנשים רבים שעורכים חתונה בטבע אוהבים לצאת מהגבולות של אולמי האירועים ולארגן גם ישיבה ייחודית כמו למשל שולחנות ארוכים מאד ממש כמו בארוחות צהריים באירופה, ישיבה כמו בפיקניק, הגשה מדוכני מזון דרך ואנים מגניבים, הגשת אלכוהול מגיגיות מתכת גדולות ועוד. נסו לחשוב על רעיונות מקוריים.

עיצוב

עיצוב חתונות הוא החלק הכיפי בחתונה בהרי ירושלים. חשוב לעצב יותר את השולחנות ופחות לגעת בטבע שהוא השחקן המרכזי בקונספט. עצבו את השולחנות במוטיבים ירוקים הקשורים לנוף, והגיעו כמובן בלבוש קליל וגם ציינו לאורחים שהחתונה היא בלבוש קליל המתאים לחתונה מסוג זה.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)