55555555555555555555
חתונה בטבע

חתונה בחורשה

חתונה בחורשה

חתונה בחורשה? זה לא נשמע לכם פראי מידי?

האמת שלא, חתונה בחורשה היא החתונה האידיאלית. הצורך שלכם בתור בני זוג לחגוג את אהבתכם במקום אקזוטי וייחודי יכולה להפוך את האירוע של חייכם לאירוע בלתי נשכח.

 

איך נראות חורשות והאם אפשרי לקיים חתונה במקום כזה?

 

חורשה היא בעצם שטח טבעי פראי שצפוף בעצים, מה שהופך את הטבע הפתוח למקום אינטימי וביתי. האווירה שנוצרת כאשר עושים אירוע בחורשה היא אווירה חלומית, זה כמו לקחת סיפור אגדה ולהפוך אותו למציאות. החורשה מעצם היותה מקום צפוף עצים מאפיינת משפחתיות, גדילה ופירות טריים ועסיסיים יכולה לבשר על תחושה עתידית מיוחלת של משפחה קרובה שגדלה, מרחיבה שורשיה ומניבה פירותיה באהבה גדולה. לכן, התשובה לשאלה האם אפשר לקיים חתונה במקום כזה היא חיובית ביותר וכל זאת מפאת הסימבוליות שבדבר, כי אצלנו ב"בבקה" כל חלום יכול להפוך למציאות וכל מה שעליכם לעשות הוא פשוט להמציא את החלום ואנו נדאג לממש אותו.

BEBKE (81)

איך זה יראה?

 

טוב, דמיינו לכם שביל מואר בנרות עמומים, בסופו חורשה מלאה אורות קטנים שתלויים על העצים, בין עץ לעץ ממוקמים שולחנות ערוכים מפות לבנות וקישוטים כפריים, המוסיקה ברקע מתמזגת עם צלילי הטבע וריח בישול פיקנטי עוטף את האזור. עוד לפני שנשבעתם אמונים שושבניות קלילות וקטנות רצות וצוחקות בין העצים ואלו שמחוברים לטבע קוטפים את הפירות, טועמים ומשלבים את טעם החתונה עם הטעם המתוק שבפיהם. האוכל יוגש באדיבות, יהפוך את הטעם לחמים ועשיר יותר בניחוח הטבע. מעבר לזה, חגיגה תישאר חגיגה וברחבת הריקודים האלכוהול ישפך והרגליים יקפצו עד אור הבוקר, כמובן כל זאת ועוד לבחירתכם החופשית בלבד.

שולחן ערוך לאירוע

ולגבי מזג האוויר והלחות שיכולה לנפח לכלה את השיער, גם זה בר טיפול וגם זה לבחירתכם, יהיה יותר נוח לקיים את החתונה בחורשה בשעות היום, וחתונות שישי בצהריים יכולות להיות רלוונטיות מאוד במקרה הזה. יחד עם זאת אם אתם רוצים את אווירת הערב החגיגית ומסיבת הריקודים עד אור הבוקר אז אפשר יהיה לקרות את האזור וליצור אווירה אינטימית עוד יותר בטבע שתהפוך את האקלים חם כקר לנוח ואפשרי לקיום אירוע לכל דבר.

 

לקריאה נוספת – הפקת חתונה ביער בן שמן.

 

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)