55555555555555555555
הפקת חתונה

הפקת חתונה עצמאית – האם זה כדאי?

תכנון חתונה לבד - לא פשוט כמו שחשבתם...

בתוך הפקת חתונה גדולה כקטנה יש כל כך הרבה סידורים שאת כולם שאפשר לחלק לשניים: הסידורים הטכניים של הפקת האירוע והסידורים האישיים של החתן והכלה. שניהם דורשים זמן איכות וחשיבה מרובה ולכן התשובה הנחרצת לשאלה המדוברת כאן היא לא! זה פשוט לא כדאי ובטח שלא יכול להשתלם לכם כלכלית.

חתונה עצמאית- איך היא תיראה?

אי אפשר להגיד באופן גורף שההפקה מיועדת לכישלון אבל חשוב לזכור שכמו שכל בעל מקצוע מכבד את בעליו, כך גם כל חברת הפקות שיודעת היטב את עבודתה מבינה שהפקת אירוע היא לא דבר שגרתי והיא צריכה לעשות בידי כמה אנשי צוות שלמדו והתנסו כמה פעמים על מנת לדעת לא לחזור על אותן הטעויות.

מעצבי אירועים

ברגע שהזוג בוחר לארגן אירוע בעצמו הוא צריך מראש לקחת כמה שבועות חופש מהעבודה על מנת לבדוק את השטח ולהכיר את הנפשות הפועלות. הינה סיבה ראשונה שמקשה על אנשים רבים לקחת החלטה גורלית שכזו ויכולה לסכן את מקום העבודה לעתיד הרחוק.

בנוסף בתוך כל אלמנט של הפקת האירוע קיימות תעשיות שלמות של שנים עם מחירים ואיכויות שונים שאותם צריך להכיר מראש. להתחיל בסקר שוק של משקאות זולים וטובים לאורחים, תקליטנים או להקות איכותיות ומוצלחות, מעצבי אירועים שיענו לזוג על ציפיותיהם, אטרקציות שונות שקשה למצוא ועוד הרבה כאלה ואחרים שלוקחים מאיתנו זמן ובסופו של דבר גם כסף. ובמקרים בהם הזוג החליט על אף כל הקושי ללכת על הפקת חתונה עצמאית בכל זאת אז הוא מתחייב בפני עצמו במהלך הערב לדאוג לכל התפעול התקין של הגשת האוכל והשירות, של המוסיקה הנכונה, של קבלת האורחים ותיקון הבעיות הטכניות שאינן צפויות מראש. במידה ומדובר באירוע מורכב יחסית כמו חתונה בטבע, הדורש תכנון ולוגיסטיקה יוצאי דופן – הרי שהמשימה קשה פי כמה.

BEBKE (30)

הפקת חתונה עצמאית היא אופרציה שלמה שלא כדאי לקחת אותה בחשבון במיוחד שמדובר ביום החשוב ביותר בחייכם. זכרו ביום הזה כל מה שתרצו זה לשמוח ולאהוב, להרגיש את האנשים סביבכם ולחלום על עתיד ורוד ביחד בדיוק כמו זה שעתיד להיות ביום חתונתכם. לכן לכו למומחים שיודעים את עבודתם כראוי, סמכו עליהם ותנו להם לעשות את העבודה, הפקת אירועים היא תורה שלמה.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)