55555555555555555555
הפקת חתונה

אוכל, קדימה אוכל!

אוכל לא כשר בחתונה או קינוח פרווה איכותי?

ישראל היא מדינה שלא מפרידה בין מדינה לדת נקודה. אז איך זה קשור אלינו? רוב האולמות בארץ, אם לא כולם, מחייבים מהקייטרינג תעודת כשרות, מה שגורע מהחוויה הקולינארית ומותיר אותנו עם טעם רע של שמנת צמחית ומרגרינה. האומנם, נורא קשה ליצור אוכל איכותי וטעים שיעמוד בכללי המשחק, אך כשמדובר בחברת קייטרינג ברמה גבוהה, שום מכשול לא יעמוד בדרך. הייחודיות בהפקת חתונות אצלנו בבבקה מתבטאת בכך שכל חתונה שונה מקודמתה ובשונה מרוב החתונות, אצלנו אין ניסיון להיות כמו כולם וללכת עם העדר, אלא ההפך! ומאחר שרוב החתונות שאנחנו מפיקים אינן נעשות באולם אירועים אלא בטבע, או בכל שטח קסום אחר, אפילו בגינה בבית, הזוגות יכולים להתפרע ולאפשר לנו לעוף וליצור עבורם את חתונת החלומות.

חתונה בסגנון אמריקאי

אז מה קורה אם הזוג מעוניין באוכל לא כשר בחתונה?

אוכל לא כשר ברוב המקרים הוא אוכל טוב, מאחר שהוא מאפשר שילובים מעניינים של פירות ים, בשר וחלב וכמובן קינוחים אמיתיים! יש מספר חברות קייטרינג שמציעות תפריט קולינרי ומענג לא כשר, שלא ישאיר אף אחד מהאורחים שלכם אדיש לצלחת. ההחלטה לבחור באוכל לא כשר תחייב אתכם לערוך טקס ללא רב או להפריד בין שלבי האירוע וכמובן לערוך את האירוע בבית פרטי/בשטח/בטבע או מול מטע זיתים. אין ספק כי זו תהיה חתונה מיוחדת עם אוכל ברמה גבוהה, אך חשוב לקחת בחשבון שיש ליידע את האורחים ולאפשר גם למי ששומר כשרות, ליהנות מחלק מהאוכל.

10

כשר אבל איכותי

אבל אם בכל זאת אין לכם את האומץ למרות את פיה של הדודה המסורתית, תעשו בחכמה ותבחרו קייטרינג שעומד בכל הציפיות, גם כשמדובר באוכל כשר לחלוטין! אין ספק כי בקלות ניתן להחריב מנה שבמקור היא בכלל חלבית, בניסיון להפוך אותה לפרווה למהדרין, אך במידה ויש את הידע ואת הטאצ', הכול אפשרי. חברות הקייטרינג עמן אנחנו עובדים, הן הטובות ביותר בארץ והן מציעות מגוון תפריטים, בהתאם לתשוקות של הזוג. במידה ויש קינוח חלבי שלא ניתן לתרגם לפרווה בלי להרגיש את ההבדלים, הם פשוט לא יציעו אותו, אלא ימציאו קינוח ייחודי משלהם, פרווה וטעים, כמה שהוא יהיה טעים!

KY1

מתלבטים בבחירת הקייטרינג לחתונה? כנסו, השאירו פרטים, נפטפט ונפתור לכם את ההתלבטות!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)