55555555555555555555
הפקת חתונה

די ג'יי אדאורד אל קמינו משדר מוסיקה עם אומנות

"להיות כנה עם האהבה שלך"

כבר מהשם היה ניתן לנחש כי מדובר באישיות מיוחדת, אומנם המקור הוא רומני, אבל יש שם הרבה תיבול מזרחי. אדאורד אל קמינו 41 שנים של תעוזה ורצון גדול להצליח, זאת הוא עושה כבר מגיל 17 כשהתחיל את דרכו במועדונים מוכרים כמו הפורום בבאר שבע, נתן את הבס האישי שלו ומשם גלש לרדיו דרום, כעורך מוסיקלי ושדר בתכניות על מוסיקה אלטרנטיבית, כזו שהייתה מרעננת עבורנו בשנות ה-90 רוקנרול נעים לאוזן בין פרל ג'אם, נירוונה, גו-גו דולס וסמאשינג פאמפקינס. היום הוא די ג'יי מצליח שלא מתבייש להגיד שהוא אוהב לתקלט בחתונות, מעצב אופנה והמנהל האמנותי של הלהקה "מועדון הקצב של אביהו פינחסוב".

רחבת ריקודים

צילם בכישרון רב: לירון אראל

אדאורד, השעה 9 בערב, די ג'יי בחתונה או שדר ברדיו?

"אני חייב לאמור כי אני נהנה משניהם באותה מידה, יש ערב כזה ויש ערב כזה. כיף לי בחתונות עם מוסיקה טובה, וכמו ברדיו, גם בחתונה אנשים צריכים את הטאצ' האישי שלך והטאצ' שלי הוא לדעת מתי יש לתת את המיינסטרים כשצריך ומתי לתת את המיוחד, מה שלדעתי מאוד חסר אצל הרבה DJ'S שמנסים ללכת על בטוח, אבל חשוב להעז כי ככה נוצרת האומנות ונוצר משהו מיוחד. אני חושב שיש לזה מחיר, אבל באופן טוב,  כי אם אני שם רוק מעניין ברחבה וכמה אנשים הולכים זה לא נעים, אבל זה שווה את זה, אלו הם רגעים שמעניקים קונספט לאירוע ומייחדים אותו.  חשוב לדעת מתי לשלוף כל סוג של מוסיקה ואם עושים זאת בצורה מקצועית, כולם נשארים ברחבה, אפילו אם הם לא מתחברים.  לזוג חשוב להגיד שהחתונה שלו הייתה מיוחדת, מאחר שהמוסיקה הייתה מותאמת לפי טעמו האישי של הזוג ולא רק לפי מה שיותר פופולארי."

האם אתה מתערב לזוג בבחירת שיר החופה?

"אני מתערב לטובה, אני אומר לאנשים שאין דבר כזה מאוס, אם אתה אוהב סושי וכולם אוהבים סושי, אז אתה לא חייב להיות מיוחד בכוח. אני מעודד לבחור מה שהזוג אוהב, למרות שאני אוהב את הבחירות המיוחדות. מדובר ברגע אישי, זה רגע שהזוג מתאחד באופן סימבולי, אני חושב שאם לך הכי כיף לשבור את הכוס עם "Pharrel William – happy" שיר שהמון בוחרים, אז זה מה שצריך לקרות. אתה צריך להיות כנה לאהבה שלך."

אמה ועופר

צילם בכישרון רב: לירון אראל

הפלייליסט בכל חתונה בנוי מראש?

" לא בדיוק, הפלייליסט נבנה על פי בחירת השירים שמתאימים לאותו זוג, לפעמים הזוג נותן לי רשימות של שירים ומתוך זה אני בוחר מה נכון. רוב הזוגות סומכים עליי, אז הם נותנים לי את הבחירה לשלוף מה שלא נכון ואם שירים מסוימים לא מתאימים אז הם אומרים לי שאפשר לוותר. לדעתי חשוב לעשות מאמץ במציאת השירים הכי נכונים לזוג להם הם הכי מתחברים."

rotem-gabriel-1769

צילם בכישרון רב: אלכסיי קודריק

הפגישה עם הזוג חשובה?

"הפגישה עם הזוג מאוד חשובה, בעיקר לזוג, כך הם מביעים את עצמם, לפעמים אלו 2 או 3 שירים שהם אומרים לי, שמאפשרים לי להבין את האופי והקונספט של החתונה. די ג'יי בחתונה רואה את הקהל ומחליט לפיו אלו שירים יהיו, שינויים ודברים חדשים שהוא לא חשב עליהם לפני כן, לפי הוייב של הזוג ושל האורחים. האם הזוג רוצה שמח קרחנה, הרבה מזרחי, אלקטרוני וכדומה."

אמה ועופר 2

צילם בכישרון רב: לירון אראל

אתה די ג'יי דברן או שאתה נותן למוסיקה לדבר?

"רוב הזמן אני לא מדבר, זה מאוד תלוי בסיטואציה, לדעתי היום חשוב כמה שפחות לדבר, לא כמו פעם, שהיו מנסים להלהיב את הערב, היום זה שונה לחלוטין, המוסיקה עושה את שלה."

אמה ועופר4

צילם בכישרון רב: לירון אראל

עצה חמה לזוג שעומד לפני בחירת די ג'יי?

" ללכת עם הלב! בשיחה שלי עם הזוגות אני מנסה לתת להם את הכלים ואני אתן את כל תשומת הלב שלי, אך בנוסף לכך אני אומר להם כי יש אינספור דיג'יים טובים ומוכשרים וחשוב לבחור לפי הטעם האישי ולאו דווקא הפופולארי ביותר. כמו שבוחרים כלה ברונטית או בלונדינית, הכול זה לפי טעם אישי. חשוב גם להבין שבסופו של דבר הכול מתחבר יחד, הזוג, הדי ג'יי והקהל, ככה שכל אלמנט תורם להצלחת האירוע. אין ספק כי הקהל מוביל את הערב, יש מצבים שהקהל אש ואתה לא צריך לעשות כל כך הרבה… "

DI1A6864

כמה מילים על "בבקה"?

"וואיי איזה דבר, אני עובד עם מלא אנשים מוכשרים, אבל הם כאלו מקסימים ומיוחדים. כולם מקצועיים כל כך, יש בהם איזה קסם אישי, יותר כנה ואתה מרגיש את האישיות שלהם במהלך העבודה. יש הרבה הקשבה, תשומת לב לפרטים הקטנים. פשוט אי אפשר שלא לאהוב אותם, מתיקות שיא."

אמה ועופר5

צילם בכישרון רב: לירון אראל

איזה שיר אתה מקדיש לצוות של "בבקה"?

"נשמה, כפרה מאמי"

אם גם אתם רוצים קצב כנה ואומנותי באירוע שלכם, לחצו כאן , לאתר של די ג'יי אדאורד אל קמינו

 

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)