55555555555555555555
הפקת חתונה

ההבדל בין מארגן חתונה למעצב חתונה

זוגות רבים העומדים להתחתן מוצאים את עצמם מבולבלים ואבודים בנבכי ההגדרות המדויקות של מארגן חתונה ומעצב חתונה. למעשה, מדובר בשני מקצועות שונים לחלוטין, אך שניהם יכולים לעזור לכם מאוד להפיק חתונה מוצלחת, ברמה גבוהה ביותר ובלתי נשכחת.

מעצב חתונה הוא גם מארגן חתונה, אבל מארגן חתונה אינו תמיד גם מעצב. זוגות רבים בוחרים להעסיק מארגן חתונה, משום שהוא עוזר להם להפיק חתונה כרצונם, אך ללא מתח וללא בזבוז של הרבה מאוד זמן. העניין הוא שמארגן חתונה עוסק רק בפן הלוגיסטי של האירוע; התקציב, סידור הכיסאות, חוזים מול ספקים, לוחות זמנים וכדומה. בעיקר, מארגן חתונה עוזר לכם עם התקציב, מזכיר לכם לבצע משימות ויוצר קשרים מול ספקים.

אוכל לאירועים

מארגן חתונה אינו בעל כישורים ליצור חתונה שלמה מנקודת המבט העיצובית. בדיוק בנקודה הזו נכנס מעצב החתונה. תפקידו של המעצב הוא לספק את כל האלמנטים הלוגיסטיים של תכנון החתונה, במקביל ליצירת המראה והאווירה הרצויים באירוע.

מעצב חתונה עוסק בעיקר בפן האסתטי של החתונה. למעצבים יש כישורים בנושאי סגנון, תאורה, מרקם, צבעים וכדומה. הם מספקים את נקודת המבט של היופי והאסתטיקה, והעין שלהם שומרת כל הזמן על העיצוב הכללי של האירוע וההרמוניה השוררת בין כל המרכיבים השונים.

מעצב חתונה

למעשה, מעצבי חתונות מחזיקים בתפקיד שונה מאוד ממארגני חתונות, משום שהם מביאים עמם יותר מאשר ארגון וסדר לאירוע. הם עובדים על נקודת המבט הויזואלית ושומרים על כל נושא העיצוב בכל תחום באירוע.

לסיכום, כאשר אתם עומדים בפני תכנון חתונה, מומלץ מאוד לשכור את השירות של מעצב חתונה. בסופו של דבר, אתם מקבלים הרבה יותר בחבילה אחת – מדובר באדם אשר ידאג לכל הפן הלוגיסטי של החתונה שלכם, כולל עמידה בתקציב, עבודה מול ספקים, לוחות זמנים, סידורי ישיבה וכדומה, לצד דאגה מתמדת לאופן בו האירוע שלכם נתפס ויזואלית על ידי האורחים. התוצאה היא אירוע יפה יותר, חתונה מהנה יותר ועיצוב שאתם אוהבים אשר יגרום לחתונה שלכם להיות בלתי נשכחת בעיניי האנשים שאתם אוהבים והכי חשוב- בעיניכם!

צרו עימנו קשר למידע נוסף!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)