55555555555555555555
הפקת חתונה

טעויות שחייבים להימנע מהן בתכנון חתונה

גם זמן רב לאחר שהחתונה נגמרת, כלות רבות אומרות  "חבל שלא עשיתי את מה שכל כך רציתי לעשות…אם היינו עושים ככה…היינו צריכים לעשות ככה"..

הצוות שלנו בבבקה ריכז את הטעויות שזוגות מבצעים בעת התהליך של תכנון חתונה

"רציתי כל כך להתחתן בוילה אבל התחתנתי בסוף בגן אירועים…"

  יש זוגות שחולמים להתחתן במקום מיוחד ומתחתנים לבסוף באולם. הזוג מוותר על חתונה שהיא שייכת לו ומתפשר על אוכל של הגן, וכל מה שיכול היה להיות מקורי ומיוחד נעלם לתוך העשן הסמיך ברחבת הריקודים. ויתרתם על החלום וקיבלתם חתונה שאינה שלכם במקום שאיש לא זוכר את שמכם והיא עוד אחת מעוד אין סוף חתונות ומעל הכל הגעתם לתקציב גבוה יותר ממה שחשבתם שתשלמו באולם במקור. אז החתן ימשיך לשמוע הרבה זמן "אוף יכולנו פשוט להתחתן בוילה, למה התעקשנו…".

47-1400x696

"בדקנו חמישה צלמים אבל אני רוצה לבדוק עוד צלם…"

זוגות רבים מפחדים לקחת החלטה, אולי מבעד לפינה במהלך תכנון החתונה תתגלה הצעת מחיר טובה יותר ובינתיים נשארים בחוסר וודאות ומתקשים להחליט. הם עסוקים מרבית הזמן בהתלבטות אך לא סוגרים עם אף ספק. כשהם כבר מחליטים אותם ספקים כבר תפוסים. אנחנו ממליצים לקבל החלטות ולקדם אותם. בדיוק כפי שלוח השנה שלכם יתמלא במהירות, כך גם הלו"ז של הקייטרינג, הצלם וה-DJ, סגרו עם ספק שאהבתם ,זה שהמחיר שהוא מציע מתאים לכם והוא פנוי. כך תרגישו שתהליך תכנון החתונה מתקדם.

"בואו נחכה עם הזמנת המאווררים ליום החתונה…"

תכנון חתונה הוא פרויקט מורכב ועלותו מכובדת. לעיתים הרצון לחסוך בעלויות גורם לזוגות לדחות לרגע האחרון פרטים חשובים ואף לחסוך ולוותר עליהם. לעיתים פרטים אלו הם דווקא מהחיוניים לאירוע ואינם יקרים דווקא. דמינו לעצמכם שמגיע יום חמסין והזוג מוותר על הצללה או מאווררים במטרה לחסוך . אנו ממליצים להיערך בצורה נכונה , התייעצו עם אנשי מקצוע נסו לבחון האם העדר הפריט יפגום בהנאת האורחים,  אחרי הכל אנו נפגשים לחגוג ולשמוח ולא לסבול.

18

"מאי 2015 זה עוד רחוק יש לנו זמן לחשוב על זה…"

זוגות רבים פונים אלינו כשנה לפני החודשים המבוקשים (מאי יוני, ספטמבר, אוקטובר) ושואלים האם מוקדם עדיין להתחיל בהפקת החתונה. אז זהו, שלא . אנחנו נערכים כשנה מראש לחתונות במועדים אלו מניסיוננו יש להיערך מבעוד מועד על מנת שהספקים המועדפים יהיו פנויים במועד המבוקש.

"התחייבנו למספר גבוה של אורחים ושילמנו סתם יותר מידי"

נסו לקלוע לכמות האורחים שתגיע לדעתכם לחתונה. אנו ממליצים לכם להתחייב לפחות אורחים. אומנם יש מקומות ובעיקר באולמות שעלות המנה תגדל כשכמות האורחים תרד. עדיף לשלם מעט
יותר על מספר המנות המדויק של האורחים מאשר לשלם על אורחים שלא מגיעים.30

"חופה בשעה "14:00 …

תכנון הזמן הוא ערך חשוב בחתונה.  דמיינו חתונת צהרים באוגוסט שמתחילה בשעה 12:00 . השתייה מזיעה, האורחים מתנפלים על הבר, מתלוננים על החום, ארוחת הצהריים תערך בשעה 14:00 בשיא החום. אירוע כזה דורש תגבור במערכות צינון והצללות ומעלה משמעותית את התקציב. ומשאיר שובל תלונות של אורחים מתוסכלים . תכננו את הזמן כך שלאורחים יהיה נעים . במחשבה על הטמפרטורה ונוחות האורחים.

"אני רוצה מסיבת חתונה בלי אוכל…"

 מסיבת חתונה , רעיון נהדר. שימו לב כי יש התאמה בין סוג האורחים לתוכנית המסיבה. במידה והחלטתם להזמין את האורחים לחתונה מיוחדת שאינה במתכונת הרגילה נסו לבחון את רמת ההתאמה לאורחים. האם הרצונות השונים יכולים ליצור התנגדות אצל האורחים. למשל אוכל מועט: האם האורחים יישארו רעבים, מוזיקה שרק אתם אוהבים: האם ירקדו. אם הזמנתם אורחים מבוגרים ומעט צעירים האם מתכונת מסיבתית היא הדבר הנכון? תכנון חתונה בהסתכלות אובייקטיבית תיצור את ההתאמה המושלמת עבורכם ותבטיח מסיבה מוצלחת.

עוד בנושא:

מתחרטים על משהו בחתונה? רישמו לנו כאן למטה

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)