55555555555555555555
הפקת חתונה

ההבדל בין מארגן חתונה למפיק

מארגן חתונה, מפיק – נשמע לכם אותו דבר? כן, גם לנו בהתחלה, אבל כשקופצים לעומק העניינים מגלים שמארגן חתונה ומפיק הם מקצועות שונים לחלוטין. יחד עם זאת, כל אחד מהם חייב להיות בקיא במקצוע השני, על מנת להיות באמת יעיל ואפקטיבי. כל מי שתכנן אירוע בעבר, יודע כי חייבים לארגן תוכניות וחייבים להפיק אותן.

העבודה של מפיקת אירועים וחתונה לצורך העניין, היא לארגן ולסדר את כל העניינים בחתונה, כגון התוכנית, הריקודים, הספקים השונים וכדומה. מפיק למעשה אחראי על ההתנהלות בזמן האירוע, ולכן הוא יכול לגבות כסף לפי שעה או לפי אירוע. כל מה שהוא צריך לדעת זה את התוכנית ומה בדיוק אתם רוצים שיהיה באירוע שלכם. הוא לא אחראי להזמנה של כל הספקים, לעיצוב האולם, לבחירת המקום וכדומה. הוא רק אחראי לכך שכל מה שתכננתם לאירוע – באמת יתקיים בסדר ובזמנים החשובים לכם.

מפיק חתונה

אבל תפקידו של המפיק הוא תפקיד קטן יחסית, והשליטה שלו על התוכן של האירוע היא מינימאלית. בשל כך, מפיקי אירועים רבים עוסקים גם בארגון אירועים וחתונות. מארגן אירועים הוא זה שמלווה את בעלי האירוע, או את בני הזוג במקרה של חתונה, לאורך כל תהליך תכנון האירוע. הוא מזכיר להם מה הן המטלות החשובות שעליהם לבצע, והוא זה שאחראי לכל הפן הלוגיסטי בתהליך התכנון של האירוע – יצירת קשרים עם ספקים, חתימת חוזים, בחירת מיקום, ארגון הסעות, סידורי ישיבה, תוכנית אומנותית וכדומה.

כאשר אתם ניגשים לתכנון החתונה שלכם, חשוב מאוד שתדעו להבחין בין מפיק לבין מארגן. אם אתם מחפשים מישהו שילווה אתכם לאורך כל תהליך התכנון, עד לאירוע עצמו, ולמישהו שיחסוך לכם הרבה מאוד זמן, כסף, כאבי ראש וכדומה – אתם כמובן זקוקים למארגן חתונות.

מארגן חתונות ידאג להקל עליכם כמה שניתן בארגון החתונה, כך שתוכלו להנות מהזמן הזה ולהגיע רגועים יותר לאירוע. אבל אם גם חשובה לכם התנהלות האירוע, עליכם לדאוג למישהו שידאג להפקת חתונה. המפיק ידאג לכך שהכל מתנהל בעת האירוע לפי התוכניות שלכם, וכי האירוע יעבור באופן חלק ככל האפשר, ללא תקלות, בזבוזי זמן, חוסר סדר וכדומה.

כן, הם דומים וגם שונים- אבל שניהם חשובים ונחוצים מאוד למימוש חתונת החלומות שלכם!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)