55555555555555555555
ארגון חתונה קטנה

היתרונות של קיום חתונה במסעדה

מתכננים חתונה במסעדה? כל הפרטים במאמר..

חתונה מסוג זה עולה בהרבה על כל חתונה אחרת אבל כמובן שזה כרוך בשיקולים אחרים שלא לוקחים אותם בחשבון באירוע רב משתתפים. יתרונות של קיום חתונה במסעדה רלוונטיים לזוגות מסוימים ויכולים לענות לדרישותיהם על הצד הטוב ביותר.

זוג שבוחר להתחתן במסעדה עושה זאת מכמה סיבות שיכולות להיות לא רלוונטיות לזוג אחר: במקרה ומספר המוזמנים של הזוג הוא מצומצם ושניהם מגיעים ממשפחות קטנות, במקרים בהם הזוג מעוניין לחגוג רק עם האנשים הכי קרובים אליהם ובצורה המצומצמת ביותר, כשלזוג חשוב מאוד האוכל המוגש באירוע יותר מכל מרכיב אחר של החתונה, כשמדובר על נישואים שניים או יותר והזוג לא מעוניין לחגוג בגדול אלא רק לציין באופן סמלי את אהבתם אחד לשני ועוד סיבות כאלה ואחרות שיכולות להוות שיקול מכריע.

Bebke cookies 204

אז למה בעצם כדאי?

כשבוחרים לקיים חתונה במסעדה אז יש הרבה סידורים גדולים וקטנים שלא צריך לקחת בחשבון כי הם לא רלוונטיים. עיצוב השולחנות והמקום נעשה ברוב המקרים בידי המסעדה, לכן ההפקה אינה מצריכה ארגונים יוצאי דופן. בנוסף שונה מהפקת אירוע בגנים או באולמות אין צורך לדאוג קייטרינג כי האירוע מתוכנן להיות במסעדה שתפנק את האורחים במטעמים שיכנסו להם לבטן וישאירו להם זיכרונות טעימים ואותנטיים. אם הזוג חושק בחתונה סימבולית בסגנון ייחודי ושונה אוכל זו הדרך הכי טובה להגדרת אווירה מסוימת, סגנון ביתי, מודרני, יפני או תאילנדי הכול אפשרי כמובן בהתאם לסגנון המסעדה. חשוב גם לזכור שירות במסעדה תמיד עדיף על פני כל שירות אחר וככה יזכו האורחים שלכם בערב מפנק ואישי. ועוד דבר אחד אחרון הוא כמות האופציות הפרוסות בפני הזוג לקיום האירוע, היום יש המון מסעדות שמוכנות לתחם איזור במסעדה או מסעדה שלמה למען אירוע חתונה שכזה ולכן הסגנונות והאפשרויות פתוחות בפני האוהבים. יתרונות של ארגון חתונה במסעדה הם רבים וקריטיים מאוד בעת הפקת אירוע חתונה.

Bebke cookies 97

למה דרך "בבקה"?

מעבר לארגון הטכני קיימת עבודה אדמיניסטרטיבית מול ספקים, נותני שירות וארגונים קטנים של החתן והכלה. אנו ב"בבקה" מתחייבים להוריד לכם דאגות ולאפשר לכם ליהנות מיום חתונה רגוע ואיכותי עם האנשים שאתם הכי אוהבים.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)