55555555555555555555
עיצוב חתונות

עיצוב שולחן חתונה – היופי בפרטים הקטנים

אולי לא ידעתם, אבל לעיצוב שולחנות חתונה יש מקום חשוב באירוע שלכם...

עיצוב החתונה הוא אחת המשימות המעניינות, היצירתיות והחשובות בכל הפקה של חתונה. בתהליך עיצוב החתונה עליכם להחליט לגבי נושא החתונה (theme), סגנון חתונה, ולהקים את ההחלטות האלו לחיים.

למעשה, זהו בדיוק המקום בו תוכלו להראות לכולם את היצירתיות שלכם, את התעוזה שלכם, ואת הדברים עליהם אתם מתכוונים לשים דגש בהמשך החיים שלכם כמשפחה.

עיצוב שולחן חתונה לבד או שולחנות החתונה למעשה מאפשר לכם להביא את האישיות שלכם לחיים ממשיים, באופן אשר יסביר לכולם מי אתם ומה החוויה שחשוב לכם שהאורחים יחוו במהלך האירוע. יש לנו כמה טיפים בשבילכם, שהם המפתח לעיצוב שולחן חתונה.

עיצוב שולחן חתונה

צבעים

צבעים הם כמובן הבסיס להכל. בהתאם לנושא שבחרתם, החליטו אילו צבעים לשלב בסידור שולחנות של האורחים שלכם. מומלץ להשתמש בלא יותר מ-2 צבעים, בכדי לא להתפזר ולשמור על סגנון עיצוב שולחן חתונה נקי יחסית. כמו כן כדאי להשתמש ב-2 צבעים שמשתלבים בהרמוניה ביחד. במידה ואתם לא בטוחים אם יש לכם עין לדברים האלה, ניתן להיעזר באיש מקצוע או להתייעץ. ראוי לציין שלא כל הזוגות בכלל מתעסקים בדברים האלה.

אביזרים / אקססוריז

השלב הבא זה להחליט אילו אביזרים תרצו לשלב בכל שולחן. האם יהיו ואזות (אגרטלים), איזה מפיות יהיו וכיצד יונחו על השולחנות. במידה וזאת חתונת ערב – האם יהיו נרות ובאיזה פורמט? בחתונה בגינה למשל – יהיה נחמד להוסיף איזשהו עציץ קטן בתור מתנה קטנה לאורחים. יש לא מעט דברים שאפשר לתת עליהם את הדעת – הכל תלוי בסגנון האירוע – האם יהיה מינימליסטי או מפואר יותר? מה הזוג רוצה להעביר? מה ירגיש וייראה נעים לאורחים.

תאורה

התאורה היא גורם המפתח בכל אירוע. התאורה יכולה להוסיף המון לאווירה, להרגשה באולם ולתחושות של האנשים, אך היא יכולה גם לקלקל ואף להפריע אם היא אינה נעשית באופן מקצועי ואיכותי. חשוב לקיים סדר עדיפויות בעיצוב התאורה, כך שהאירוע המרכזי יהיה המואר ביותר, אחריו רחבת הריקודים ולאחר מכן השולחנות. לעתים יש צורך להאיר גם את הקירות ואפילו את עוגת החתונה, ואל תתביישו לבקש תאורה על האלמנטים האלה. כמובן, שאם מדובר בחתונת יום, כמו שישי צהריים למשל – תאורה היא לא רלוונטית.

שולחן חתונה מעוצב

מפיות

כאשר מדובר על עיצוב שולחן חתונה לבד, המפיות המפוזרות על השולחן הן גורם חשוב ביותר שלרוב נוהגים להתעלם ממנו בטעות. ניתן להשיג הרבה באמצעות עיצוב מפיות השולחן, כמו למשל על ידי הוספת עלי כותרת או הקדשות אישיות עליהן. חשוב גם להוסיף סרטים לעטיפת המפיות, כדי להעניק הרגשה של איכות ושל רמה גבוהה.

סמכו על האינסטינקטים שלכם

זהו טיפ חשוב ואסור להתעלם ממנו. אם אתם מרגישים באופן כלשהו כי חסר משהו בשולחן החתונה שלכם – כנראה שבאמת חסר משהו שם. נסו להוסיף פרטים קטנים, כגון עלי כותרת, סרטים ואפילו פיסות של תכשיטים. יכול להיות שזה יעזור לכם לפתור את הבעיה.

לא להגזים בשום דבר

מה שלא תעשו בעניין עיצוב שולחן חתונה לבד – חשוב שתעשו זאת בטעם ובמידה הנכונה. זוגות רבים טועים ונוהגים להגזים באלמנטים שונים על גבי שולחן החתונה שלהם, מה שעשוי להפוך את השולחן לפסאודו שולחן ובמילים אחרות, לבדיחה. חשוב להביע מידה של איפוק. האורחים שלכם יעריכו זאת יותר ממה שאתם חושבים.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)