55555555555555555555
הפקת חתונה

חתונה ללא חופה, לנו זה נשמע הגיוני!

בחרתם להתחתן ללא חופה? כך תעשו זאת נכון

הייתכן? יש כאלה שאומרים שחתונה ללא חופה ישמע להם כמו חתונה ללא חתן וכלה. אז בואו רגע נשים את כל המסורתיות בצד. מה באמת חשוב לכם שיהיה בחתונה שלכם? כמה אנשים? איזה אוכל? איזה מוסיקה? באיזה מקום? באיזו דרך תתחתנו? אז דעו לכם, אצלנו ב"בבקה" הכול בר ביצוע והכול נתון לשיקולכם בלבד.

חטא הגאווה הוא מקור כל המלחמות שלנו, אפילו בין אדם לעצמו. בין אם זה לבקש עזרה מאחר או להודות שאין לעצמו שלו קיום אלמלא האהוב שלצידו. מעצם היותכם אנשים שעומדים אל מול כל החברים והמשפחה שלכם ומצהירים בדרך זו או אחרת, מתחת לחופה או מתחת לכיפת השמיים ש"אינני אני בלעדי החצי שעומד כאן לצידי" יצאתם גיבורים וכבשתם את היצרים שלכם, התחייבתם לעצמכם בלבד לתמוך, לעזור ולהיות שם אחד בשביל השני עד סוף ימי חייכם. נכון נפלא? חתונה ללא חופה נשמעת מדהימה ורומנטית בדיוק כמו זו עם החופה.

אז איך עושים את זה?

פשוט מאוד, אין הרבה מה לארגן למען חתונה ללא חופה, פשוט כל מה שצריך זה שלא תהיה חופה ואת ההצהרה המקורית שלכם תשמרו לנו, כי אנחנו ב"בבקה" אלופים בהמצאת הגלגל ומקוריות היא שמנו השני. כל מה שנותר לכם לעשות זה פשוט לחשוב על איזה סגנון חתונה תרצו (חתונה בטבע, חתונה בים, חתונה קטנה וכו'), כמה מוזמנים יש לכם והאם אתם הולכים על אירוע סטנדרטי חסכוני או אחד כזה שישאיר זיכרונות מתוקים אצל כל אחד מהאורחים.

עיצוב חתונה

עיצוב חתונה

מקרים רבים כאלה של חתונה ללא חופה מסתכמים באירועים קטנים של האנשים הקרובים ביותר ולכן לאירוע מסוג זה גם תוכלו להתפרע ולמקם אותו איפה שבא לכם וגם להיעזר בשירותינו למען הפקה מקורית ואותנטית שתתן חשק לבאים בתור.

989898

ישנם מקרים שבהם מעוניינים רק במסיבה, או רק בסעודה קטנה, אז אנחנו ב"בבקה" אומרים, בואו וקחו את ההפקה שלכם צעד אחד קדימה, לא משנה מה החלטתם זה עדיין יום חתונתכם ולכן הוא צריך להיות מוקפד ונעים לכל האורחים. אל תהססו, למען חתונה ללא חופה או כל חתונה שתחפצו, חברת "בבקה" מבטיחה להיות שם בכל פרט ופרט!

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)