55555555555555555555
הפקת חתונה

חתונה בלי ריקודים – מה זה אומר?

הקונספט של חתונה ללא ריקודים נשמעת לכם מוזר? תתפלאו - זה נהיה יותר ויותר מקובל!

רוב האנשים יאמרו לכם שחתונה בלי ריקודים היא לא חתונה ואילו אנחנו אומרים שהעניין כאן הוא לא חתונה בלי ריקודים או עם ריקודים. השאלה היא איזה סוג ריקודים ומי הם אלו שירקדו בחתונה? במאמר זה תקבלו תשובות לגבי כל התהיות הללו.

הריקוד היחיד הוא שלכם

לא תמיד חייבים ריקודים בחתונה על מנת שיהיה שמייח. בשנים האחרונות יש כל מיני קונספטים מעניינים של חתונות ובחלק מהם בעלי השמחה מחליטים לכלול אטרקציה של קריוקי, של שירה בציבור, מופע של מישהו מפורסם או הופעה של להקה מוכרת וזאת במקום אותה מסיבת ריקודים שהייתה חלק מהפורמט המוכר ביותר של כל חתונה יהודית. כיום, יש זוגות רבים שמחליטים על ריקוד אחת בחתונה, ריקוד שהם מבצעים עם כוריאוגרפיה מיוחדת במיוחד לאירוע זה. כי כל אירוע והריקוד שלו ויש חתונות בהן הריקוד מגיע לבעלי השמחה וכל שאר האטרקציות מוצעות לאורחים.

 חתונה ללא ריקודים

חתונה בלי ריקודים – תלוי בכם

כעת אתם אלו שיכולים להחליט האם אתם מעוניינים באותה חתונה סטנדרטית ומוכרת כמו חתונות אחרות בהן יש קבלת פנים, חופה, אוכלים ורוקדים או שאתם מעוניינים לערוך חתונה בלי ריקודים או עם ריקודים לא שגרתיים. כיום, יש אפשרות להחליט על חתונה בה יש מסיבת ריקודים לא שגרתית, כמו מסיבת אוזניות, מסיבה בה מלמדים את כל המוזמנים כיצד לרקוד ריקוד ספציפי ומשעשע אותו החתן והכלה הכינו במיוחד לחתונה או כל אפשרות אחרת. ההחלטה לגבי ריקודים או לא תלויה אך ורק בכם. רוב האנשים חוששים שחתונה ללא ריקודים היא לא חתונה ואנחנו אומרים חתונה היא בדיוק אותה מסיבה בה מעוניינים החתן והכלה וריקודים אינם חייבים להיות כלולים בה. בנוסף, אתם לא צריכים לשבור את הראש ולבחור מוסיקה לאירוע. קיראו גם על: חתונה הפוכה.

חתונה מיוחדת – על מה מדובר?

  • לוקיישן– תוכל לבחור בחברת הפקה שתערוך את החתונה שלכם בכמעט כל מקום בו תהיו מעוניינים, אם מדובר על אולפני טלוויזיה, חוף הים, אולם אירועים או כל מקום אחר. הפקת חתונה בטבע יכולה להתאים לאווירה אחרת ובמיוחד לחתונה ללא ריקודים, כך שגם לא מעט לוגיסטיקה נחסכת מכם.
  • עיצוב– יש אפשרות לומר לחברת ההפקה שאתם מעוניינים שהעיצוב יתאים לקונספט מסוים עליו חשבתם ואילו המעצבים יתאימו את האולם או את המקום בו בחרתם להתחתן בדיוק לקונספט בו אתם מעוניינים, כך שתוכלו לחוש כאילו אתם עושים חתונה בימי הביניים, באירופה הקלאסית, בימי העלייה השלישית בישראל וכו'.
  • הפקה מושלמת– חברת ההפקה בה בוחרים חייבת להיות חברה בה עובדים אנשים עם ראש פתוח וקו יצירתי. אותו ראש פתוח הוא זה שיטפל בכם ויקים את החתונה בה אתם מעוניינים לתחייה (עם ריקודים או בלי). חברת ההפקה היא זו שתקשיב לרעיון החתונה שלכם, תמצא את המיקום האידיאלי, תדאג לעיצוב, לקשר עם ספקים ולכל דבר אחר בו אתם מעוניינים בחתונה.

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)