55555555555555555555
הפקת חתונה

למה שווה לעשות חתונת חורף?

עונת הקיץ אוטוטו מאחורינו, אבל זה לא אומר שאי אפשר להתחתן יותר...

אנו חיים במדינה שהעונה המנצחת שלה היא עונת הקיץ. הכול קורה בקיץ, מופעים, טיולים, פתיחת עסקים ואפילו חתונות. נתון שהופך את עונה זו לרוויה בכל טוב, מה שלכאורה לא עדיף כל כך בשבילנו ולמה הכוונה?

חתונת חורף: מנקודת מבט קצת שונה

עם השנים נוצרה סטיגמה שחתונה צריכה להתקיים בקיץ, מפאת הקלילות שבו, הבגדים הקצרים והנוחים, אווירת הטבע וכול הדברים הנלווים לעונה זו. אך אם נפתח קצת את הראש נוכל לגלות עולם רומנטי שלם של עונת חתונות חדשה ומרעננת.

חתן וכלה בחתונת חורף

החורף הוא בייתי יותר, משפחתי יותר ואינטימי הרבה יותר וכל דבר יכול לבוא לידי ביטוי באופי האפרורי והרגוע הזה. וכשאומרים אפרורי לאו דווקא מתכוונים לקדירות, אלא האלטרנטיבה להתחתן בחורף יכולה להביא איתה תחושות מרנינות של שפע הגשמים והאינטימיות המיוחלת בבניית בית חדש. חתונת חורף היא מעט שונה וקצת אחרת מכול מה שאתם מכירים, חתונה כזאת יכולה להיות החתונה שתמיד חלמתם ולא ידעתם.

אוכל בחתונת חורף

הכסף תמיד מדבר

אז הסיבה הראשונה והחשובה מכולן היא העלות הכלכלית שדורשים מכם על מנת לקיים את יום חתונתכם. ברגע שהחלטתם לשמור אמונים כשמעט רטוב בחוץ, קיבלתם חתונה בחצי מחיר. מדהים כמה טפטופים של גשם שינשקו לנו את הג'קט הקליל המאופיין לחורף הישראלי גורמים לבעלי העסקים לבקש מכם הרבה פחות כסף מעונת הקיץ.

אירו חורפי

חתונה בחורף אינה הופכת פשרה בגלל מחיריה, אלא ההיפך הוא הנכון, משום חוסר המודעות ליכולת להפוך אירוע למיוחד במינו בעונה גשומה הופך אתכם בעלי הבחירה לאקסקלוסיביים, אמיצים ובעלי שכל ישר והגיוני. יש לציין כי החורף הישראלי יכול להצחיק את רוב האירופאים. מתוך ארבעת חודשי חורף תמימים אפשר לקבל שבוע רציף של גשם וגם הוא לא סוער במיוחד. אז אם אלו מהמדינות הקרות מרשים לעצמם להתהדר במעיל פרווה ולצעוד אל עבר הקידושין ללא חשש אז מי אנחנו הישראלים המפונקים…?

הדברים הקטנים שחשובים לכולם

סיבה נוספת שלא הרבה חושבים עליה היא המנות השונות שמוגשות בחורף. מנות חורפיות נוטות להיות חמימות ומבושלות יותר, מה שמשנה את התפריט שלכם והופך אותו מיוחד. מעבר לזה קיימת רומנטיקה שאינה מורגשת בעונת הקיץ. בלי קשר לחתונה תמיד החורף עושה לנו חשק להישאר בבית, הכול הופך משפחתי יותר ומקשר אותנו ישירות לקונספט הכללי בחתונה. תחשבו על זה, ככה באמצע החורף החלטתם להתחתן והמוזמנים שלכם במקום לשבת מול מסך הטלוויזיה ימצאו את עצמם באווירה קסומה ומהפנטת של חתונה רומנטית וביתית. בזכותכם הרבה יזכו לערב מהנה בחורף רדום. לא נעים להגיד אבל בחורף לאנשים יש יותר כסף, אז היו בטוחים שהצ'קים יהיו מעט יותר שמנים.

סעודה בחורף

צילומים בחורף

ואם עלתה שאלת הצילומים, שסביר להניח שעלתה ובגדול, אז חישבו אחרת. צילומי נוף הם נחמדים מאוד אך כל אלבום חתונה שתפתחו תראו צילומים שדיי דומים אחד לשני. ומה לגבי צילומי אולפן או צילומים במקום סגור, כמו מוזיאון, בית עתיק, ספא וסלון מעוצב או כל דבר אותנטי אחר. צילומים מסוג זה יכולים להראות ולהצטלם באופן שונה ואיכותי לגמרי, תעשו ניסוי ושאלו כל צלם.

סיבה נוספת להתחתן בחורף היא תאריך החתונה שלכם. לרוב הוא לבחירתכם החופשית משום הביקוש המועט לאירועים בעונה זו. אף אחד לא ישכח את ה 1.1. חתונה בחורף תרענן אתכם ואת האורחים שלכם ותישא עליכם את ברכת השפע בחיי הנישואים כמו המים הברוכים בעונה זו.

להתחתן בחורף עם "בבקה"

חתונת חורף - בבקה

אצלנו ב"בבקה" תקבלו חתונת חורף מושלמת, תפורה אישית לטעמכם, ולמסגרת התקציב שלכם. אנו מאמינים שהחתונה מבטאת את מי שאתם באמת, ביום הכל כך מיוחד הזה, ולכן נשמח לייצר עבורכם את החתונה המושלמת עבורכם.

אז, דברו איתנו…

בואו נעשה אירוע מיוחד ביחד

מלא את פרטיך

ונחזור אליך ... מהר :-)